Iszapbirkózás lett Trump vámháborújából
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
A Gracenote kétszázhatvan millió dollárt ért meg a Sony-nak...
A Gracenote kétszázhatvan millió dollárt ért meg a Sony-nak, ráadáasul a hivatalsok közlemény szerint, a cég továbbra is"standalone" működhet tovább, a Sony nem akarja beolvasztani.
Hogy pontosan mire is akarja használni a Sony legújabb befektetését, arról csak semmitmondó közleményeket hallani: "A Gracenote technológiáját használva szeretnénk gyorsítani és bővíteni saját digitális tartalmainkat..." - mondja a Sony, ám ettől nem leszünk okosabbak.
Több mint valószínű, hogy a felvásárlás "oka", a Gracenote remek zene-és média felismerője/azonosító eljárása (Gracenote Recognition service) a hozzávaó méretes adatbázissal együtt. Az eljárás lényege, valami olyasmi mint amit a Média Player is erőltet: azaz, ha beteszünk egy CD-t vagy bármilyen más adathordozót, de nem tudjuk mi van rajta, akkor ahelyett, hogy csak "track1, track2" feliratokat kapnánk, a szoftver egy adatbázis és egy felismerő algoritmus segítségével "beazonosítja" nekünk a média fájlokat.
Kiváncsian várjuk mit hoz ki belőle a Sony.
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Már a Szijjártó-libling akkugyáraknak sem jut az egyedi állami támogatásokból. Az Állami Számvevőszék súlyos kritikákat fogalmazott meg e rendszerrel szemben, mert nem szolgálja a gazdaság érdekeit.
Az ellenzéki politikus szerint ha a Tiszának kétharmada lenne, akkor Rogánt, Schadlt, Völnert, a Matolcsy-kör tagjait, és mindenkit, aki a magyaroktól lopott, bilincsben vinnék el.
Egészen hihetetlennek tűnő hírek, melyekről kiderült, hogy igazak. Hihető átverések. Mindkét fajtából jutott bőven az elmúlt hetekben a közösségi oldalakra.