„Hahó, fészbukosok! Ki örül az esőnek? Kommentben várom a tageket” – írta ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn kora délután közösségi oldalára.
Orbán Nagy Istvánt is megjelölte a bejegyzése alatt, azonban az agrárminiszter eddig nem reagált erre.
Közösségi oldalán érdeklődik a miniszterelnök, hogy kinek mi a véleménye az esőről.
„Hahó, fészbukosok! Ki örül az esőnek? Kommentben várom a tageket” – írta ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn kora délután közösségi oldalára.
Orbán Nagy Istvánt is megjelölte a bejegyzése alatt, azonban az agrárminiszter eddig nem reagált erre.
Állami pénzzel olajozott projektek is segítették a vagyonosodását.