Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Az Egyesült Államok rossz úton halad az amerikaiak többsége szerint, és a lakosság közel fele tart attól, hogy a legrosszabb még csak most következik - állapítja meg a Reuters és az Ipsos szerdán megjelent felmérése.
Az amerikaiak 73 százaléka szerint rossz úton halad az Egyesült Államok, és csak 21 százalékuk gondolja helyesnek a jelenlegi irányt - állapítja meg a Reuters és az Ipsos közös felmérése, amit múlt csütörtök és hétfő között végeztek el, vagyis az eredmények már tükrözik az USA történelmi leminősítésének hatását, az új recessziós félelmeket és a tőzsdei zuhanásokat. A kétkedők tábora most a legnépesebb 2009 februárja, a Reuters/Ipsos havonta ismétlődő felmérésének indulása óta.
A kutatásban 1055 felnőttet kérdeztek meg, és 47 százalékuk úgy vélekedett, "a legrosszabb még csak ezután következik" az amerikai gazdaságban. Egy évvel ezelőtt 13 százalékkal kevesebben látták ilyen borúsan Amerika jövőjét, és ez a legmagasabb érték 2009 márciusa óta, amikor 57 százalékra emelkedett az agggódók tábora.Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egy magyar bombaszakértő segítette az 1920-as években a japán elnyomás ellen harcoló koreai szabadságharcosokat – derül ki Csoma Mózes, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja, volt dél-koreai magyar nagykövet tanulmányából.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral.