Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Mindez egy válasz arra a kijelentésre, hogy Boris Johnson a legfőbb angliai kormányfőjelölt azt sugalmazta egy interjúban, hogy megtagadják a 44 milliárd eurós összeg kifizetését az EU-nak.
Egy Emmanuel Macronhoz közeli forrás szerint, akit a Reuters idéz, abban esetben, ha az Egyesült Királyság nem fizetni meg a Brexit kilépési pénzt, akkor az egyenértékű lenne egy államadósság-nemteljesítéssel.
A kijelentésre azt követően került sor, hogy Boris Johnson azt sugalmazta a Sunday Times-nak, hogy megtagadja a 44 milliárd eurós összeg kifizetését az EU-nak, amíg nem kap egy jobb Brexit-ajálatot.
Johnson, először adott nyilatkozatot azóta, hogy bejelentette, indul a kormányfői posztért. Elmondta, hogy vissza fogják tartani a pénz addig, amíg nem lesz nagyobb világosság Brexit-ügyben. A volt külügyminiszter, aki azt is kilátásba helyezte, ha ő alakít kormány, fel kívánja mondani az Írország és Észak-Írországot elválasztó határról szóló megállapodást is.
Brüsszeli számítások szerint Londonnak 44 milliárd eurót kellene fizetnie, amint kilép az EU-ból. A napokban Donald Trump amerikai elnök is azt javasolta Londonnak, hogy ne fizesse ki a brexit-számlát.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Milyen jogi megfelelési követelményekre kell figyelnie a vállalkozásoknak, ha MI-alapú eszközöket használnak a munkaügyi területeken?
Hollandok tömegei vesztették el napok alatt életük minden megtakarítását, amikor 1637-ben összeomlott a tulipánpiac – az elrettentő példa évszázadok óta alapja a túltermelésről és a spekulációról megírt elméleteknek. Az egészben annyi a szépséghiba, hogy talán meg sem történt. Vagy legalábbis nem úgy, mint ahogy évszázadokon át hitték.
A választási vereségtől félve játssza ki Orbán Viktor az „ukrán kártyát”. Mi lehet a háttérben, mi jöhet még, és mi történt a szomszédokkal békét teremtő Orbánnal?
Öt újabb kastély sorsáról döntött Lázár János, négy került NER-közeli nagyvállalkozókhoz, egyet a szabolcsi megyei önkormányzatnak adott az Építési és Közlekedési Minisztérium.
Magyarország, Szlovákia és Románia sincs jó helyzetben.