„Meg is nyugtat, vagy éppen felébreszt, jól kezdődik vele a nap” – így jógáznak Indiában és Magyarországon
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
Ásotthalom környékén járt az Al Jazeera arab televízió, hogy riportot készítsen a Magyarországra érkező migránsokról. A riporter szír, kameruni és pakisztáni migránsokkal beszélt, akik közül sokan gyerekkel jöttek, és többen igen kétségbeesettnek tűntek. A riportban megszólalt Toroczkai László, Ásotthalom jobbikos polgármestere, aki "nem örül a vasfüggönynek", mert a házából rálát és börtönben érzi magát. Ugyakkor szükségesnek érzi, mert szerinte itt kultúrák ütközéséről van szó.
A kétrészes riport első része alább látható. Ebben a határ szerbiai oldalán, Szabadka közelében szólaltatnak meg menekülőket. Egy Afganisztánból elmenekült ügyész például arról beszél, hogy gyermekeik kedvéért hagyták el az országot, azt szeretnék, ha szebb jövő jutna nekik. Egy nőről elmondják, hogy nemrég, az úton vetélt el, és orvosi segítségre lenne szüksége. A riportban megszólal egy magyar lelkész is, aki egy autónyi adománnyal érkezik a migránsok szükségtáborához.
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
A Tisza szigetek volt koordinátora az Irány a Jövő Párt elnöke.
Az USA közéletének legnagyobb sztorija végzetes is lehet az amerikai elnök számára.
Egyre inkább úgy érződik, hogy a magyar kormánypárt nem csak az online világban kerül vesztes helyzetbe.
Nem ez az első eset, hogy a tiszásokat fenyegetik.
A Gyurcsány-tánc óta nem láttunk ilyet.
Bozó Szabolcsot a bátyja beszélte rá, hogy tegye fel a képeit az Instagramra – és csoda történt.