Tujázó fiatal lányt videóztak a 4-es, 6-oson
Az ilyen akció életveszélyes is lehet.
Orbán Viktor nevét ma a világban többen ismerik, mint egykor Puskás Ferencét – így foglalja össze Tölgyessy Péter az Orbán-rendszer lényegét, illetve a rendszer Nyugathoz való viszonyát. Ugyanis Orbán személye „a Nyugat régi rendje elleni kihívás egyik legerőteljesebb szimbóluma”.
A Miniszterelnökséget vezető miniszter a Blikknek adott interjút, amelyben az új főpolgármesterről is kérdezték.
A vasárnapi időközi választáson letarolta a Fideszt az ellenzék, Pócs János padlót fogott a jászberényi eredmény láttán. A Fidesz is tudta növelni szavazói számát, tehát szó sincs arról, hogy gyengült volna a kormánypárt. Az ellenzéki siker okai között ott a választói dac, a jobban koncentrált aktivistasereg és a Fidesz legyőzhetetlenségének megdőlt mítosza.
Volt hatása a délelőtti posztnak, a pénzt azonnal elutalták – írta a volt politikus.
Orbán Balázs szerint a köztévé és a közrádió állapota nálunk sokkal jobb, mint például Németországban.
Az Azonnali.hu az Országgyűlés Hivatala és a házelnök ellen is pert indít. Kövér László szerintük jelentősen korlátozta a demokratikus közvélemény kialakulásához szükséges szabad tájékoztatás feltételeit.
A volt miniszterelnököt lehazaárulózta a házelnök a rádióban, Horn fia válaszul Kövér MSZMP-s múltját firtatta.
Jászberény térségének fideszes képviselője önkritikusan nyilatkozott, miután pártja jelöltje alulmaradt az ellenzéki jelölttel szemben a városban megismételt polgármester-választáson.
Karácsony Gergellyel kapcsolatban sulykolta a kormányközeli sajtó a kampányban a végletekig, hogy alkalmatlan, most számszerűsítették 5 médium esetében, hogy hányszor írták le.
Bevezetik-e a magyar iskolákban jövő szeptembertől az óvoda és iskola közötti előkészítő évfolyamokat? Ha igen, akkor kik és mi alapján járnának oda? Kik és mi alapján foglalkoznának velük? Összefügg-e a bevezetés az iskolaérettségi protokoll változásaival? Tíz hónappal a következő tanév kezdete előtt egyikre sincs válasz, a minisztérium hallgat és a kormányra mutogat.
A két körzetben megismételt szekszárdi választás után posztolt egy velős mondást a fideszes polgármester kabinetvezetője, a Tolna Megyei Közgyűlés képviselője pedig rákontrázott.
A szövegbe az utolsó pillanatban került bele egy módosító javaslat a kötelező kvótákról, a párt szerint ráadásul akkor sem lett volna semmi következménye, ha átmegy az Európai Parlamenten.
A közszolgákat, közalkalmazottakat tömörítő MKKSZ még tárgyal a kormánnyal az elégséges szolgáltatásról kedden, ettől függ, lesz-e sztrájk.
A kormány elismeri, lakhatási hozzájárulással kell idecsalogatni a vendégmunkásokat, és úgy véli, Törökországot érdekeltté kell tenni a magyar gazdasági sikerekben, de azt nem árulja el, lesz-e bármi a nemzeti alaptantervben a szexualitásról. A kérdések vannak terítéken a Parlamentben.
Nagy a forgalom az M0-s autóúton, ahol korábban baleset nehezítette a haladást.
Fehér Gyula lett a polgármester a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Nyéstán, ahol vasárnap megismételték az önkormányzati választást.
Azt mondja, a jogi eljárás vége az is lehet, hogy felszámolják a kormányoldali médiumot.
Napirend előtti szócsata zajlott a hétvégi megismételt önkormányzati választási eredményekről a Jobbik frakcióvezetője és a kormány képviselője között, az előbbi Gyurcsánytól idézett, az utóbbi pedig posztkommunistázott.