Megpróbálták rávenni a szexuális zaklatásról író magyar színésznőt, hogy nevezze meg az elkövetőt
Sárosdi Lilla egy húsz évvel ezelőtti esetét írta le, ami nem tetszett egy magyar rendezőnek.
Sárosdi Lilla egy húsz évvel ezelőtti esetét írta le, ami nem tetszett egy magyar rendezőnek.
A párt aktivistái kedd hajnalban országszerte több mint 100 Soros-terves plakátot matricáztak át, azt mondják azért, mert azt látják, hogy az embereknek elegük van a gyűlöletből, az uszításból.
Újra egy iskolában alkalmazzák azt a tanárt, aki lenyúlta a gyerekek pénzét korábbi munkahelyén az iskolai alapítványból, ráadásul ennek egy részét végül nem is fizette vissza – tudta meg a hvg.hu. A diákokra szánt milliókat meglovasító tanár a belvárosi önkormányzatban a Fidesz által delegált bizottsági tag volt, de pár napja lemondott. Talán mert a sikkasztás miatt indult nyomozás hamarosan lezárul, a Klik viszont így is nemcsak felvette, de szabályosan titkolja, hol alkalmazzák – újra közpénzből – a tanárt.
Napos, derült idő várható, legfeljebb kevés fátyolfelhő lehet csupán az égen.
Rövid videót posztolt a Facebookon az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) az Ophelia hurrikán keletkezéséről, "életerős" tombolásáról, majd mérsékletövi ciklonná alakulásáról. A felvételen végig lehet követni a hurrikán, illetve vihar életét egészen a megelőző hét vasárnaptól.
Az Együtt ferencvárosi képviselője, Baranyi Krisztina szerint a helyi Fidesz bosszúhadjáratot indított ellene.
Elsötétült az ég London felett hétfőn, miután az Ophelia hurrikán trópusi levegőt és szaharai homoktömeget sodort a város fölé.
Tud győzni ma bárki más a választásokon a Fideszen kívül? Tud – állítja a Jobbik, az LMP és a Momentum képviselője is. Akkor, ha ők győznek. Kiderült, mi a közös a Soros-tervben és a baloldali összefogásban.
Benyújtották a választási rendszer átalakítására vonatkozó törvényjavaslatot öt ellenzéki párt képviselői.
Szabó Zoltánt vasárnap este saját bevallása szerint a Király utca és nagykörút sarkán található gyorsétteremben megverte a biztonsági őr. Megkerestük a rendőrséget, és kiderült: a tettlegességet követően őrizetbe is vettek valakit, aki a megalapozott gyanú szerint Szabót megverte.
Két demonstráció is szerveződik, egy keddre, egy pedig novemberre.
Nem nagyon bízik a kormányban a CEU, és nem érti, miért kellett módosítani a CEU-törvényt. Az egyetemi közösség megvitatta a kérdést, a vezetés bízik abban, hogy hamarosan aláírják a megegyezést, és véget ér a jogi bizonytalanság – nem pedig kitolódik további egy évre. A kormány asztalán már szeptember óta ott a letárgyalt megegyezés szövege, amiben november 15. lenne a ratifikálás időpontja.
Engedély nélkül alakították át azt a buszt, amelyik a Szinyei Merse Pál Gimnázium diákjait és tanárait hozta volna haza a franciaországi sítáborból. A balesetben 17 ember halt meg.
Az Ophelia nevű vihar Afrika, majd Portugália partjai közelében vonult el északi irányba, ma délelőtt pedig elérte Írország partjait. Halálos áldozata is van, rengeteg kárt okozott és afrikai porral szórta be a kontinens egy részét.
A pesterzsébeti rendőrök a lakosság segítségét kérik az ablakzúzó férfi azonosításához. Ha elkapják, csak elmondja, miért tette.
A Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) jelenlegi tudomása szerint nincs magyar érintettje a Portugáliában és Spanyolországban tomboló erdőtüzeknek - közölte a tárca hétfő kora délután.
A kormány meg akarja akadályozni, hogy az Európai Bíróság döntsön a Lex CEU-ról, árulta el a hvg.hu kérdésére egy kormányzati tisztségviselő a parlamentben.
Felmondtak annak a betegszállítónak, aki nem az orvosi utasításnak megfelelően szállított egy idős beteget, sőt, késő éjjel még megálltak társával hamburgerezni és cigit venni a két kórház között. Mindezt pontosan azután, hogy megírtuk: senkit nem vontak felelősségre, és még csak nem is válaszoltak a család panaszára. Úgyhogy most elnézést is kért a cég, miután kivizsgálták az ügyet és a hamburgervásárlás „ténye beismerésre került”.
Orbán Viktor miniszterelnök maga indítványozza írásban Kövér László házelnöknek, hogy már kedden tárgyalja meg és szavazzon is az Országgyűlés a "Lex CEU" módosításáról – írta saját pénteki híre megerősítéseként az atv.hu.