Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Májusban még marad a négynapos munkahét a jelenleg közel 1100 dolgozót foglalkoztató kaposvári Videotonnál - írja hétfői számában a Somogyi Hírlap.
A legnagyobb kaposvári foglalkoztatónál hétfőtől csütörtökig dolgoznak. A rövidített munkahétre kora tavasszal tértek át, s várhatóan még további egy-két hónapig eszerint dolgoznak.
Az igazgató a megyei napilapnak elmondta: újabb termékek gyártásáról folytatnak egyeztetéseket. Részletek említése nélkül jelezte: az eredményes tárgyalások lezárása után az év második felében kezdhetnék el az új árucikkek előállítását.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
A Blinken OSA Archívum most közzétett dokumentumai mindennél beszédesebbek.
Indítsa el a háttérben és hallgassa meg szerzőink legjobb írásait! A héten: befagyott klímaprogram és szépségipari balesetek.