Idén sem ad jutalmakat a miskolci polgármester

Nem fizetnek év végi jutalmat a miskolci polgármesteri hivatalban, miként a városi intézmények és cégek vezetőinek sem - közölte a polgármesteri hivatal szóvivője hétfőn.

  • MTI
Idén sem ad jutalmakat a miskolci polgármester

Kriza Ákos (Fidesz-KDNP) polgármester már harmadik éve nem engedélyez jutalmat a felső vezetőknek - idézte fel a szóvivő. 

Jutalmat a Miskolc Holding Zrt.-hez tartozó cégek vezetői sem kaptak.

Az önkormányzat nyereségesen üzemelő cégeinél mindössze a dolgozók vehettek át néhány tízezer forintos év végi jutalmat, a vezetőség, csakúgy, mint tavaly, ebben az esztendőben sem kapott prémiumot.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Aktuális pályázatok

Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.

Mikor jó egy céges hitelajánlat?

Már párszáz milliós hitelnagyság esetén is – akár több tízmillió forinttal – többe kerülhet cégünknek, ha csupán a kamatszint alapján döntünk.