Három díjat nyert a Futureal

Egy magyar, egy közép-európai és egy román díjat is nyert ingatlanfejlesztéseivel a Futureal csoport.

  • MTI MTI
Három díjat nyert a Futureal

A Nemzetközi Ingatlan Szövetség (FIABCI) Magyar Tagozata idén tizenkettedik alkalommal rendezte meg a Magyar Ingatlanfejlesztési Nívódíj Pályázatot. A FIABCI szakmai zsűrijének döntése alapján idén a Corvin Sétány bizonyult a legjobbnak a hazai mezőnyben.

A Corvin Sétány nemrég elnyerte Európa legjobb vegyes-funkciós ingatlanprojektje címét is, az International Property Awards szakmai értékelése alapján. A kelet-közép-európai ingatlanfejlesztő szakma legrangosabb üzleti díját a prágai székhelyű CIJ (Construction and Investment Journal) alapította 2000-ben. A CIJ Awards az ingatlanüzlet főbb területein működő cégeket és személyiségeket ismeri el.

A Corvin Bevásárlóközpont nyerte a hazai CIJ Awards „Legjobb Bevásárlóközpont Fejlesztés” díját. Az október 27-én megnyílt bevásárlóközpont négy szinten, mintegy 65 ezer négyzetméteren szolgálja ki a látogatókat. Bruttó kiskereskedelmi szintterülete 34.600 négyzetméter, amelyben mintegy 130 üzlet és kiszolgálóegység, valamint egy teljes étteremszint működik.

A Futureal Csoport által fejlesztett bukaresti Fülemüle Park nyerte el a romániai CIJ Awards "Legjobb Lakóingatlan Fejlesztés" díját. A 119 luxus apartmant kínáló 20 millió eurós fejlesztésű projekt Bukarest legvonzóbb és legdinamikusabban fejlődő részén, 5.000 négyzetméteres telken, igazi ősfás környezetben található.

A Futureal csoport 500 millió euró értékű folyamatban lévő vagy befejezett, illetve további 1 milliárd euró értékű előkészítés alatt álló fejlesztésével a PropertyEU 2009-es tanulmánya szerint az előkelő 10. helyen szerepel az európai ingatlanfejlesztők listáján.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

A svédek hat hónapra voltak tőle, a románoknak hat bombára elég nyersanyaguk volt – így lett 25 ország majdnem atomhatalom

A svédek hat hónapra voltak tőle, a románoknak hat bombára elég nyersanyaguk volt – így lett 25 ország majdnem atomhatalom

Az első atombomba ledobása óta több mint két tucat ország akart nukleáris fegyvert, ám a nagyhatalmak így vagy úgy, de mindig találtak eszközt a leszerelésükre. Spanyolország, Svájc, Svédország Románia, Tajvan és egy sor másik ország mind előrehaladott programot vitt a tömegpusztító fegyverek előállítására, ahol nem egyszer a szerencse hozta el az áttörést. A tervek feladásához pedig minden esetben erős diplomáciai, vagy katonai ráhatás kellett.