Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
A cégpapírok szerint Dobrai Sándornak nem volt köze a Kun-Mediátorhoz, őt legfeljebb tanúként hallgatják ki, de nem köteles vallomást tenni felesége ellen.
A Kun-Mediátor sok száz embert megkárosító vezetője, Dobrai Sándorné, azaz "Marcsika" már szinte biztos, hogy egyedül bujkál, mert férje előkerült – tudta meg a Blikk. A lapnak az ügy károsultjainak ügyvédje azt mondta: egyik ügyfele látta a férfit, de felesége nem volt vele.
Marcsika férjének a cégpapírok szerint nem volt köze a Kun-Mediátorhoz, és a volt ügyfelek is arról számoltak be, hogy mindig a 61 éves nővel tárgyaltak a befektetésekről. Őt legfeljebb tanúként hallgatják ki, de nem köteles vallomást tenni felesége ellen. Dobrai Sándornét egyébként az Interpol is körözi, egyes hírek szerint Mexikóban vagy Ausztráliában bujkálhat.
A lap azt is írja, hogy a bujkáló asszony két felnőtt lánya elköltözött Karcagról, unokáit is kivették a helyi iskolából, a helyiek szerint ugyanis a két lány is haszonélvezője lehetett a hosszú éveken át zajló csalásoknak.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egy magyar bombaszakértő segítette az 1920-as években a japán elnyomás ellen harcoló koreai szabadságharcosokat – derül ki Csoma Mózes, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja, volt dél-koreai magyar nagykövet tanulmányából.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral.