Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Jeff Bezos 187 milliárd dolláros vagyona már csak a második helyre elég.
Rekord magasra emelkedett csütörtökön a Tesla részvényeinek ára, így a vállalat tőzsdei értéke első alkalommal meghaladta a Facebook értékét – írja a Reuters. Elon Musk vállalatának tőzsdei értéke 769 milliárd dollár (225,4 ezer milliárd forint) volt, míg Mark Zuckerberg cége 765 milliárd dollárt (224,2 ezer milliárd forint) ért.
Azt pedig már a Bloomberg elemzői számolták ki, hogy Musk vagyona ezzel már 188 milliárd dollár (55 billió forint) felett járhat, így
többé nem Jeff Bezos, az Amazon alapítója számít a leggazdagabb embernek.
Elon Musk novemberben még csak a második leggazdagabb volt, 127,9 milliárddal. Bezos vagyonát akkor 182 milliárdra tette a Bloomberg, mostanra 187 milliárd dollár (54,8 billió forint) körül lehet.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Milyen jogi megfelelési követelményekre kell figyelnie a vállalkozásoknak, ha MI-alapú eszközöket használnak a munkaügyi területeken?
Chuck Palahniuk 2023-as regénye, a Nem tart örökké már magyarul is olvasható, és választ ígér arra, miért halt meg Marilyn Monroe vagy Kurt Cobain. A művet tizennyolc éves kor alatt semmiképp sem ajánlanák – kritikusunk még fölötte se.
Felföldi József szerint a végjátékban a NER levetett minden álcát, és már simán csak lop.
Miből él Majka, Azariah, Krúbi és a többi popzenész? Földes András véleménye.