Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
A fapados társaság szerint az oldal megkerüli a hivatalos ellenőrzési protokollt, miközben uniós rendelet szabályozza, hogy beszállókártyát csakis a meghatalmazott cég adhat ki.
A közelmúltban több utas is hamis beszállókártyával próbált feljutni a Ryanair egyik külföldi járatára – közölte a fapados légitársaság, hozzátéve, hogy az érintettek nem jutottak át az ellenőrző kapun.
Az utasok a népszerű utazásszervezőtől, a Kiwi.com-tól kapott beszállókártyákat próbálták használni, de ezeket a Rynair nem fogadja el. Azt ugyanis uniós rendelet szabályozza, hogy ki adhat ki ilyen dokumentumot.
A Ryanair szerint a Kiwi.com megkerüli a hivatalos ellenőrzési protokollt, így nem maradt más választásuk, mint szigorítani: a cég augusztus 18-tól kezdődően minden olyan utastól megtagadja a beszállást, aki a fent említett oldalon váltotta ki a menetjegyét.
A Ryanair arra kéri az utasokat, hogy csak a társaság weboldaláról (ez a ryanair.com) vagy a hivatalos alkalmazásán keresztül letöltött beszállókártyát használják.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egy magyar bombaszakértő segítette az 1920-as években a japán elnyomás ellen harcoló koreai szabadságharcosokat – derül ki Csoma Mózes, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja, volt dél-koreai magyar nagykövet tanulmányából.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral.