Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Az Index értesülése szerint több száz utas ragadt a Stansted repülőtéren, miközben semmilyen információt nem kaptak a Ryanairtől.
Öt óra várakozás után törölték a Ryanair szombat délutáni London–Budapest járatát – írja az Index olvasóitól kapott információkra hivatkozva. Az olvasója azt írta, hogy a várakozás ideje alatt nem kaptak sem információt, sem ellátást, a Ryanair ügyfélszolgálata pedig elérhetetlen volt.
Az FR8371-es járatnak eredetileg 18:30-kor kellett volna elhagynia Stanstedet, végül azonban egyáltalán nem indult útnak, a helyszínen várakozó utasokkal pedig mindössze annyit közölt a személyzet, hogy a legközelebbi járat, amelyre át tudják foglalni a jegyüket, hétfői. Azt is a tudomásukra hozták, hogy nem tudnak nekik szállást biztosítani.
Az utas szerint arra a kérdésre, hogy miért törölték a járatot, azt válaszolták, hogy nem áll rendelkezésre repülőszemélyzet.
A több száz utas maga próbált megoldást keresni a helyzetre.
(Borítóképünkön Michael O'Leary Ryanair-vezér).
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egy magyar bombaszakértő segítette az 1920-as években a japán elnyomás ellen harcoló koreai szabadságharcosokat – derül ki Csoma Mózes, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja, volt dél-koreai magyar nagykövet tanulmányából.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral.