Fegyelmi eljárást indított az MLSZ Mészöly Géza ellen, miután „nagydarab fekának” nevezte játékosát
A vezetőedző csapata hétvégi győzelme után fogalmazott így.
A vezetőedző csapata hétvégi győzelme után fogalmazott így.
A világbajnok csatár pályafutása során először állhat légiósnak.
Nagyjából 700 fradista utazik el az Olimpiakosz elleni meccsre.
Németh Nándor az olimpia évében különösképpen motiváltnak érzi magát, Kapás Boglárka továbbra is csak egy lehetőségnek érzi két felkészülés között a vb-t, míg Sebestyén Dalma boldog volt, főként mivel pályafutása során először jutott világbajnoki döntőbe.
Az Egyesült Államok csapata lesz az ellenfelük a fináléban.
A labdarúgó testvére is érintett volt az ügyben, szintén 6 év börtönt kapott.
Az ötödik helyért küzdhet tovább a magyar válogatott.
Az előselejtezőből kiesett a magyar csapat, a nemzetközi szövetség döntése értelmében azonban mégis ott lehet a következő körben.
A svéd szakember az angol klub legendáit vezetheti az Anfielden.
A magyar válogatott biztosan éremért játszhat, a szerdai elődöntőben az olasz–görög párharc továbbjutójával találkozik.
Az NFL-ben ez a kilencedik alkalom, hogy egy klub meg tudta ismételni egy évvel korábbi sikerét, legutóbb 19 éve volt erre példa.
A balesetben a futón kívül annak edzője is életét vesztette.
A magyar válogatott a harmadik negyedben 22 ponttal is vezetett. Egy ponttal kapott ki a spanyoloktól.
Peking rendezi a 2029-es vizes vb-t, jelentették be a dohai vb-n. Erről az eseményről repült haza Novák Katalin lemondani.
Szűk két hónappal azután, hogy véget ért a legrangosabb európai kupasorozat, a Bajnokok Ligája csoportköre, visszatérnek a kontinens legjobbjai. De nem csak a BL, az Európa-liga és az Európa-konferencialiga küzdelmei is folytatódnak, ráadásul mindhárom sorozatban lesznek magyar érdekeltségű csapatok. A Bajnokok Ligájában a Willi Orbánt és Gulácsi Pétert foglalkoztató RB Leipzigért, az Európa-ligában Szoboszlai Dominik Liverpooljáért és a Sallai Rolanddal felálló Freiburgért, az Európa-konferencialigában pedig a Ferencvárosért és a Bolla Bendegúzzal rohamozó Servette-ért szurkolhatunk az egyeneskieséses-szakaszban.
Több berlini futballklub szurkolói is tüntettek a napokban a jobboldali szélsőségek és az Alternatíva Németországért Párt (AfD) kirekesztő-idegengyűlölő politikája ellen. Németországban a futballközeg politikailag sokkal öntudatosabb és aktívabb, mint a magyar, és az irányultsága is inkább bevándorláspárti. A Deutsche Welle riportja.
A papírformának megfelelőn a címvédő és Európa-bajnok holland válogatott lesz a magyar csapat ellenfele a nyolc között a dohai világbajnokság női vízilabdatornáján.
A három továbbjutó hely sorsa vasárnap dől el, amikor a magyarok Spanyolországgal csapnak össze.
Az biztos, hogy a Burnley elleni hétvégi mérkőzésen még nem lép pályára.
A kék lappal büntetett játékosoknak 10 percre kell majd elhagyniuk a pályát.