Mindenki tudja, hogy manipulatív a Fidesz módszere, de akkor mire jó a Voks 2025?
A nemzeti konzultációk soha nem vonják be érdemben az embereket semmilyen döntés-előkészítésbe.
Ha a YouTube-on vagyunk, egyszerű a keresés: beütjük a keresőmezőbe azt a fogalmat, amellyel kapcsolatban videókat szeretnénk látni, és már sorjáznak is a találatok. Ha egy weboldalon bukkanunk egy ilyen fogalomra, kissé macerásabb a keresés, de ez másképp is lehet.
Olvasunk a X-Faktorról vagy a Voice-ról egy cikket, s szeretnénk rögtön videót is nézni róluk? Akkor beírjunk böngészőnkbe a YouTube címét, majd az oldal keresőmezőjén keresztül el is jutunk a találatokhoz. Ennél azonban jóval egyszerűbben is célhoz érhetünk, egy Firefox-kiegészítőnek köszönhetően.
A YouTube IT-t innen tölthetjük le, és a tűzróka újraindítása után aktiválódik is a kiegészítő. Ez konkrétan azt jelenti, hogy ha egy weboldalon egy olyan fogalomba botlunk, amelyhez kapcsolódóan videót néznénk, egyszerűen jelöljük ki, kattintsunk rá a jobb egérgombbal, és a felbukkanó helyi menüből válasszuk az új, YouTube IT opciót.
Azonnal a videomegosztóra jutunk, és anélkül, hogy bármit is írtunk volna a keresőmezőbe, majd kapjuk is a találatokat a kijelölt fogalommal kapcsolatban.
A nemzeti konzultációk soha nem vonják be érdemben az embereket semmilyen döntés-előkészítésbe.
Az Ügyvédkör elnökét és egy volt belügyminisztert kérdeztünk.
Ma egy éve szűnt meg a kötelező akciózás, a kormány azonban nem tudta elengedni.
Visszaállt a háború kitörése előtti vámrendszer az EU és Ukrajna között.
Még mindig téma a szombati budapesti Pride a világsajtóban.
A szakértő szerint Európa vezetői végre ráébredtek a geopolitikai veszélyekre.