A Pride volt az Orbán-rendszer temetési menete
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
Szerencsére nem következtek be azok a dotkom-lufi előtt keletkezett jóslatok, melyekben a nyomtatás, a könyvek vagy az...
Szerencsére nem következtek be azok a dotkom-lufi előtt keletkezett jóslatok, melyekben a nyomtatás, a könyvek vagy az újságok és magazinok teljes halálát jövendölték meg a netes szakértők. Az internet azonban valóban felforgatta és megbolygatta a nyomtatott sajtó- és könyvpiacot.
Az Amazon most újabb érdekes lépésen gondolkodik: a WSJ értesülései szerint a Netflix sikerén felbuzdulva, a cég egy hasonló megoldáson gondolkodik, csak éppen könyvekkel. A Netflix segítségével filmeket bérelhetünk (akár havi előfizetési díj fejében, akár darabszámra) anélkül, hogy teljes áron megvennénk, vagy letöltenénk őket. Ugyanezt könyvekre már feltalálták, és könyvtár a neve, igaz digitális formában, jól még senki nem valósította meg. Kíváncsian várjuk!
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
A tömeg emberekből áll – őket mutatjuk meg külön-külön és együtt a HVG fotósainak szemével.
A Tisza Párt és a fővárosi csőd sem maradt ki.
Hatalmas. Ez minden idők legnagyobb Pride felvonulása. Ha nem hiszi, nézze meg a videókat.
Beszédek a 30. Budapest Pride-on.
A Tisza elnöke szerint látszatpolitizálás folyik trükkök százaival és hazugságokkal.
Freddie Mercury kezében sem állt ilyen hetykén a vasaló.
Szerinte a kérdés csak az, ki akarja-e tenni annak a gyerekeit, amit az elmúlt tíz évben ő is átélt.
„Jó hazafi harcoshoz” méltón tette közzé, hogy 100 százalékos magyar érettségit tett.
Közéjük Charles Leclerc fért be.