Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A volt brit kormányfő most szólalt meg először a népszavazás körüli időkről.
David Cameron volt brit miniszterelnök szerint vannak, akik soha nem fogják megbocsátani neki a brit EU-tagságról szóló népszavazás kiírását.
A 2016 júniusában tartott referendumon a résztvevők szűk, 51,89 százalékos többsége arra szavazott, hogy az Egyesült Királyság lépjen ki az Európai Unióból. Cameron, aki a bennmaradás mellett kampányolt, a népszavazás után lemondott, és kivonult a brit politikából, visszaadva képviselői mandátumát.
A volt konzervatív párti miniszterelnök, akivel a The Times készített interjút, most szólalt meg először részletesen és nyilvánosan a népszavazás körüli időkről és az azóta eltelt időszakról.
A konzervatív brit napilap online kiadásában péntek este megjelent terjedelmes interjúban Cameron elmondja, hogy "nyomorúságos, mélyen depressziós" érzés volt a miniszterelnöki tisztség feladása a referendum után.
Arra a kérdésre, hogy klinikai depresszióról beszél-e, a volt kormányfő úgy válaszolt, hogy nem áll gyógyszeres kezelés alatt.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.