Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Debbie Wiener vállalkozása azután indult be, hogy a mindennapi tapasztalatai alapján kezdett bútorgyártásba. Azóta TV-műsorokba hívják és újabb ötletéről már a New York Times is írt.
Debbie Wiener alighanem ma is azzal keresné a kenyerét, hogy botcsinálta lakberendezőként tanácsokat ad tehetős ingatlantulajdonosoknak, ha a férje és a gyerekei nem lennének olyan rendetlenek. Egyszer azonban elege lett abból, hogy amikor az egész napi munka után kimerülten hazaér, egy percre sem ülhet le pihenni, mert „úszik az egész lakás”: maszatos falak, pecsétes abroszok, ételmaradék mindenütt, huzatjukból kifordult díszpárnák szerteszét. Ráadásul a férje még csak nem is értette, mi baja, hiszen a gyerekeket megetette és lefektette. Mivel Wiener már szinte félt hazamenni, annyira ki nem állhatta ezt a rendszeres felfordulást, úgy döntött, mindenképpen változtat – de nem a családján, hanem a lakásán.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.