Végre van vegán löncshús! Kisütöttük az Aldiban kapható műhúspogácsát
A szaftja megvan, ízben még van hová fejlődni.
A szaftja megvan, ízben még van hová fejlődni.
Tata és Jászboldogháza nyerte idén a UNICEF Gyerekbarát Település pályázatot.
A sorozatot még nyugodtan meg akarta nézni, így azt kérte, kicsit később érkezzenek.
Bonyolult a nők mai, magyarországi munkaerőpiaci helyzete – beidegződött, évtizedes társadalmi hagyományok és minták csapnak össze a friss munkaerőpiaci igények által megkívánt rugalmassággal, tudatossággal és kommunikációs képességekkel. Közép- vagy felsővezetőként még nehezebbek a kihívások.
Ma van a Gyerekjogi világnap. Hol vannak repedések az állami gondoskodás rendszerén, és mit kezdenek magukkal felnőttként az állami gondozott gyerekek? Az SOS Gyermekfalvak társadalmi kampányának második része.
Mindeddig nem igazán figyeltek fel erre a következményre.
Franciaország világi állam jellegére hivatkozva nem fogadtak be egy apácát egy idősek otthonába - jelentette kedden a France Bleu közszolgálati rádió.
A fotós eleinte úgy gondolta, a nagymacska fog veszíteni, aztán fordult a kocka.
A belső motiváció hegyeket mozgat, és ha megvan, mire vágyunk az életben, segíthet nekünk sokféle technika, melyet az élsportból eltanulva a mindennapi életünkben alkalmazhatunk – mondja Kenyeres András coach, a magyar férfi vízilabda-válogatott mentáltrénere, akivel közelgő szalonestje előtt teljesítményünk maximumáról beszélgettünk. Öt kérdés és válasz.
Rapper, színész és önjelölt "legszexibb férfi".
Az amerikai, súlyos ideg- és izomrendszeri betegségben szenvedő Nash Stinemannek két évet sem jósoltak az orvosok, mégis a kisfiú a hétvégén ünnepelhette meg a 3. születésnapját. A környékbéliek összefogtak, és egy parádés felvonulást tartottak ez alkalomból.
A lomtalanítás istennője megpróbál eladni néhány „nem lomot”.
Orosz Bernadett szerint a férfi már korábban is bántalmazta az egyik barátnőjét.
Míg a férfiak ajánlott vasbevitele naponta 12 milligramm, addig a nőké 15, amit a szokásos táplálékkal nem mindig sikerül biztosítani, ezért a nőket sokkal inkább fenyegeti a vashiány. Közülük is különösen veszélyeztetett a következő öt csoport: a menstruáció megjelenése, azaz a menarche idején a fejlődésben lévő lányok, a várandós és szoptatós kismamák, a diétázók és a változókorú nők. Nekik fokozottan oda kell figyelniük a vasbevitelre, hogy elkerüljék a vashiány, vagy súlyosabb esetben a vashiányos vérszegénység kellemetlen tüneteit.