Harry herceg és Meghan Markle végre elismerte, hogy nem volt titkos esküvőjük

Meghan Markle az Oprah Winfreynek adott interjúban állította ezt.

  • hvg.hu hvg.hu
Harry herceg és Meghan Markle végre elismerte, hogy nem volt titkos esküvőjük

Az esküvőjük napján nem voltak már házasok, vagyis nem volt titkos esküvő három nappal a nem titkos esküvő előtt. Harry herceg és Meghan Markle a szóvivőjén keresztül végre elismerte ezt a Daily Beastnek. Egész pontosan az történt, hogy az 2018. május 19-ei, hivatalos és törvényes (32 millió fontba kerülő) esküvőjük előtt a canterbury érsek előtt személyes fogadalmat tettek egymásnak – ez azonban még nem jelent házasságot.

Meghan Markle ugyanakkor az Oprah Winfreynek adott interjú során arról beszélt, hogy titkos esküvőjük volt, és már három nappal korábban összeházasodtak. Ezt az állítást már korábban kétségbe vonták, hiszen Nagy-Britanniában legalább két tanúra van szükség ahhoz, hogy egy esküvő törvényes legyen, márpedig Markle szerint a „titkos esküvőn” csak hármasban voltak az érsekkel. Nem is szólva arról, hogy az egyház nem hagy jóvá két esküvőt egymás után.

A Sun című brit bulvárlap is megpróbált korábban az ügy végére járni, és kikérte a házassági anyakönyvi kivonatot, amelyen valóban a 2018. május 19-ei dátum szerepel, tanúként pedig Károly herceget és Meghan Markle anyját, Doria Raglandet tüntetik fel.

A canterbury érsek hivatala nem kommentálta a félreértést az interjú után.

Még több Élet + Stílus a Facebook-oldalunkon, kövessen minket:

A svédek hat hónapra voltak tőle, a románoknak hat bombára elég nyersanyaguk volt – így lett 25 ország majdnem atomhatalom

A svédek hat hónapra voltak tőle, a románoknak hat bombára elég nyersanyaguk volt – így lett 25 ország majdnem atomhatalom

Az első atombomba ledobása óta több mint két tucat ország akart nukleáris fegyvert, ám a nagyhatalmak így vagy úgy, de mindig találtak eszközt a leszerelésükre. Spanyolország, Svájc, Svédország Románia, Tajvan és egy sor másik ország mind előrehaladott programot vitt a tömegpusztító fegyverek előállítására, ahol nem egyszer a szerencse hozta el az áttörést. A tervek feladásához pedig minden esetben erős diplomáciai, vagy katonai ráhatás kellett.