Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
A szerb központi bank szerdán délig majdnem 20 millió eurót adott el a dinár védelmére, miután kedden ugyanerre szintén 20 milliárd eurót költött.
A dinár december óta szinte folyamatosan gyengül az euróhoz képest, mert a Nemzetközi Valutaalap (IMF) tavaly jóváhagyott 1 milliárd eurós készenléti hitelének első felülvizsgálatakor nem sikerült megállapodni arról, hogy Belgrád teljesítette-e a feltételeket.
A bank azután fogott intervencióba szerdán, hogy az euró 111,5 dinárra erősödött. A beavatkozás hatására az euró 111,25 dinárra gyengült. Az egyik belgrádi székhelyű kereskedelmi bank szakértője szerint a jegybanknak az a célja, hogy ne engedje 111,3 dinár fölé erősödni az eurót.
A szerb központi bank tavaly mintegy 60 millió eurót költött a dinár védelmére, az idén eddig ugyanakkor már 385,5 millió eurót.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Milyen jogi megfelelési követelményekre kell figyelnie a vállalkozásoknak, ha MI-alapú eszközöket használnak a munkaügyi területeken?
Hollandok tömegei vesztették el napok alatt életük minden megtakarítását, amikor 1637-ben összeomlott a tulipánpiac – az elrettentő példa évszázadok óta alapja a túltermelésről és a spekulációról megírt elméleteknek. Az egészben annyi a szépséghiba, hogy talán meg sem történt. Vagy legalábbis nem úgy, mint ahogy évszázadokon át hitték.
A választási vereségtől félve játssza ki Orbán Viktor az „ukrán kártyát”. Mi lehet a háttérben, mi jöhet még, és mi történt a szomszédokkal békét teremtő Orbánnal?
Öt újabb kastély sorsáról döntött Lázár János, négy került NER-közeli nagyvállalkozókhoz, egyet a szabolcsi megyei önkormányzatnak adott az Építési és Közlekedési Minisztérium.
Magyarország, Szlovákia és Románia sincs jó helyzetben.