Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Azt írja a Financial Times hogy az eleve szokatlan, hogy egy jegybank az országa GDP-jének mintegy 1 százalékával úgy játszik, mint Matolcsyék. A műkincsek és ingatlanok vásárlása, valamint az unokatestvér cégeihez juttatott pénzek pedig csak hab ezen a kétséges tortán.
A világ egyik legbefolyásosabb gazdasági napilapja, a Financial Times (FT) is foglalkozik a Magyar Nemzeti Bank költekezésével. A lap megírta, hogy a jegybank a kimutatott nyeresége (1,7 milliárd euró) egy részéből bevásárolgatott a műkincspiacon, illetve irodákat és egyéb ingatlanokat vett (illetve: nyitott) bel- és külföldön.
A napilap szerint az is szokatlan, hogy a magyarországi GDP-nek közel 1 százalékát kitevő összeget alapítványokba áthelyezve kijelentik: "ez a pénz elvesztette közpénz jellegét". A FT szóba hozta a jegybankelnöki unokatestvér cégeihez juttatott pénzek ügyeit is.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
A forint árfolyamingadozása feladja a leckét – különösen, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
Az még nem dőlt el, meddig lesz elérhető.
A Tisztelet Társasága alapítója hosszú betegség után halt meg, 54 éves volt.
14 kilót fogyott a német aktivista.
Fedinec Csilla szerint enyhíthető lett volna a feszültség a kárpátaljai magyar férfi halála ügyében, ha értelmes párbeszéd indul Ukrajnával.