Pályázati pénzosztás a parlamenti választások előtt – hol tartunk most, és mire érdemes készülni?
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
A Samsung SDI egyebek mellett a gödi üzem bővítését finanszírozná a tervezett részvénykibocsátásból.
11,8 millió darab, egyenként 140 ezer wonba – átszámolva 36 ezer forintba – kerülő részvényt bocsát majd ki a dél-koreai Samsung SDI – írja a Telex a dél-koreai Pulse alapján. A cég az új részvények forgalomba hozásától körülbelül 1,65 billió won – 400 milliárd forint – tőke bevonását reméli, amelyből többek között a gödi akkugyár bővítését finanszíroznák.
A cég eredetileg 2 billió won – 500 milliárd forint – tőkét akart bevonni tevékenységei bővítéséhez. Az elmúlt hónapokban azonban az egyre romló eladásaik miatt beesett a részvényárfolyamuk, így az új részvényeket alacsonyabb kibocsátási áron kínálják, mint azt korábban tervezték.
A gödi akkugyár a hírek szerint éppen nem hasít, kapacitása 30-40 százalékán termel. Ami nem meglepő, a teljes hazai akkugyártás visszaesésben van. A visszaesés mértéke akkora, hogy a teljes magyar ipart visszaesésbe rántja.
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Egyre több szektorban kötelező a felelősségbiztosítás. Mire nyújt valódi védelmet? És mikor fizetjük hiába a díjat?
A szomszéd ugyanabban a házban már egy másik lakást is hasonló körülmények között szerzett meg.
Az M100-nak 2022-ben egyszer már nekifutottak.
Vasárnap este történt a tragédia.