EUDR: szinte mindenkit érint, mégis csak kevesen készültek fel rá
A nagyvállalatoknak ez év végétől, a kis- és középvállalkozásoknak 2026 júliusától kell eleget tenniük az előírásoknak.
Kovács Krisztián lett az MTVA Sales House igazgató-helyettese. A Tv3-at és a Tv2-t is megjárt szakemberre a megújulás folyamatában kiemelten számít a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) - olvasható a kinevezésről kiadott közleményben.
Kovács Krisztián 1996-ban a Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem marketing szakán végzett, majd jogi szakokleveles közgazdász képesítést is szerzett - írja az MTVA közleménye.
Pályafutását a Tv3-nál kezdte, majd 2000-től tizenegy évig dolgozott a Tv2-nél, négy éven át a csatorna kereskedelmi igazgatója is volt. Idén márciusban megválasztották a Magyar Elektronikus Médiaszolgáltatók Egyesületének elnökévé.
Az MTVA Sales House értékesítési ága felel az m1, az m2, a Magyar Rádió összes csatornája, a Duna Televízió, a Duna World, valamint a közmédia teljes internetes portfóliója hirdetési felületeinek értékesítéséért.
A nagyvállalatoknak ez év végétől, a kis- és középvállalkozásoknak 2026 júliusától kell eleget tenniük az előírásoknak.
Mit tartalmaz az ajánlás? Mely cégekre vonatkozik? Hogyan védi a vállalkozásokat?
Kedvező lehetőség a likviditás javítására feldolgozóipari vállalatok számára.
Elindult a Gigabit Magyarország program. Változtak a Nemzeti Bajnokok – Zöld és digitális átállást célzó egyműveletes kombinált Hitelprogram feltételei.
Eddig 12 település hozott rendeletet a helyi önazonosság védelmében, azonban mindössze egy olyan van, ahol a lakosságszám változása alapján ez indokolt lehet – és ott sem ez a probléma.
Mekkora felelősség nyomja a sportvezetők és a szülők vállát? Szakértőket kérdeztünk a témában.
Egy magánszemély tett feljelentést a rendőrségen, ennek nyomán indult meg az eljárás.
A hír hallatán Szijjártó Péter felháborodott.
A tűz átterjedt az egyik épület homlokzatára is.