Vámháború: Hol tartunk most? Mire kell készülniük a vállalatoknak?
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
Új ingatlanügynökségi vezetőt neveztek ki a DTZ ingatlanüzemeltető és szolgáltató Kft. élére.
Vajda Tibor lett a DTZ budapesti irodájának új iroda ingatlanügynökségi vezetője. Új munkakörében bérbeadással és a bérlőképviselettel foglalkozó üzletágat fogja irányítani.
Vajda Tibor több mint 15 év ingatlanpiaci tapasztalattal rendelkezik, dolgozott a CBRE és a Colliers iroda ügynökségi csapatában, az utóbbit több évig vezette. Számos irodaépület sikeres bérbeadásában vett részt, vezetői tapasztalatával és piaci szakértelmével erősíti a DTZ ingatlan tanácsadói részlegét.
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
Összefoglaló a kedvezményes konstrukciók feltételeiről: mire, milyen feltételekkel lehet igényelni ilyen forrást?
A képzések támogatása segíti az alkalmazkodóképességet és termelékenység javítását - a vállalkozások széles köre számára érhető el ehhez pályázati forrás.
Az üzlet értéke mellett az adásvétel adózási következményeit is érdemes számba venni, legyenek a szereplők cégek vagy akár magánszemélyek.
Az EU soros elnöke, Dánia belevágott a blokk migrációs politikájának reformjába. A jelszó: kívül tágasabb.
Horváth László szerint „az már látható, kire nem számíthat a társadalom a drog elleni küzdelemben”.