Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Közben piaci pletykák terjednek arról, hogy a cég a "legnagyobb befektető" birtokába kerülhet - írja az mfor.hu.
A Hell gyártja az azonos néven futó energiaitalt, melynek a reklámarca volt Bruce Willis amerikai színész egy, a közelmúltban futó kampányban. Az mfor.hu cikke szerint nem ez az első végrehajtás a cég történetében: a Fővárosi Törvényszék még 2013. februárjában rendelt el eljárást a társasággal szemben, amit azonban egy hónap múlva le is zártak.
A Hell Energy Magyarország életében nem ez volt az egyetlen esemény a közelmúltban. A Barabás-család tulajdonában lévő, miskolci székhelyű cégben új ügyvezetők jelentek meg: a fiatalabbik testvér, Barabás Zsolt, valamint Szabari József Péter és Csereklye Barnabás.
A közelmúltban két új zálogjogi bejegyzés is felkerült a céges dokumentumokba. Mindkét esetben az Unicredit a zálogjogosult, a zálogjogok pedig tavaly november 21-én léptek hatályba. (A banknak korábban is volt bejegyzett zálogjoga egyébként.)
Eközben a piacon terjedő pletykák szerint egy nagy befektető figyelmét is felkeltette a Hell Energy. Meg nem erősített híresztelések szerint Mészáros Lőrinc köreiben érdeklődnek a miskolci energiaitalos cég iránt.
A társaság az elmúlt években rendre növelni tudta értékesítési bevételeit, a 2013-as 7,59 milliárdról 2017-re 33,77 milliárd forintra bővült a forgalom, ami mellett 2,39 milliárd forintos adózás előtti eredményt értek el.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Lassan valóban eljön az ideje annak, hogy a cégvezetők mérlegeljék, mit kezdjenek az MI kínálta lehetőségekkel.
Egyelőre nem, de ez nem jelenti azt, hogy adott esetben nem éri meg a cégnek ilyen számlával rendelkeznie.
Mozikban a film, amely valóra váltotta Scarlett Johansson álmát. Neki már biztos jó, de jól jár-e mindenki más, aki nem Scarlett Johansson?
Orbán Viktor bejelentése alapján 3 százalékos kamatozás mellett kaphatnak lakáscélú jelzáloghitelt azok, akik első ingatlanjukat vásárolnák meg. De mennyit nyerhetnek az érintettek az új kölcsön indulásával? Hogyan hathat az új támogatás a lakáspiacra? Milyen feltételei lehetnek? A Bankmonitor szakértői elemezték a bejelentést.
Milyen tényezők befolyásolják a haj egészségét? Mekkora mértékű hajhullás a normális? Erről is beszélgettünk a HVG egészségpodcastjának legújabb adásában.
Gyökeresen átalakul a járműtervezés gyakorlata, s ebben egy magyar startup, a Shapr3D is meghatározó szerephez jutott. Közben gyorsan terjed a mesterséges intelligencia használata is.
A Pfizer vezérével folytatott titkos üzenetváltásai miatt.