Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Perreg a bankjegyszámoló Szikszón.
A Hell Energy csoport adózott eredménye 137,8 százalékkal, 13,72 milliárd forintra emelkedett 2024 első fél évében az egy évvel korábbihoz képest – az adatot a cég töltötte fel a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapjára szerdán.
A Hell Energy 100 százalékban magyar márkaként 2006-ban jött létre, 2010-re lett Magyarországon piacvezető. Azóta a nemzetközi energiaital-piacon is meghatározó szereplővé vált, már több mint 50 országba exportálnak.
Az energiaital-piacon Magyarországon kívül Bulgáriában, Romániában, Bosznia-Hercegovinában, Szlovákiában, Horvátországban, Görögországban és Cipruson is piacvezető a cég. 2011 nyarától a társaság saját tulajdonú üzemében gyártja a termékeit a Borsod megyei Szikszón.
A Hellbe egyébként elképesztő mennyiségű közpénzt öntött az állam az elmúlt években, erről itt írtunk bővebben.
Néhány éve pedig azzal került be a hírekbe a társaság mögött álló Barabás testvérpár, hogy személyiségi jogok megsértése miatt pert indítottak a Forbes kiadója ellen, mert a magazin megírta, hogy nagyon gazdagok, a pert első fokon a lap nyerte meg.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egy magyar bombaszakértő segítette az 1920-as években a japán elnyomás ellen harcoló koreai szabadságharcosokat – derül ki Csoma Mózes, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja, volt dél-koreai magyar nagykövet tanulmányából.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral.