A Marriott-lánchoz tartozik majd Mészáros Lőrincék Horvátországban épülő hotele
A felcsúti milliárdosé lesz az első Marriott Hotels brand alatt üzemelő szálloda Horvátországban.
A felcsúti milliárdosé lesz az első Marriott Hotels brand alatt üzemelő szálloda Horvátországban.
Egyes webáruházak a virslik között szerepeltettek olyan termékeket, amelyek nem szabályos virslik voltak – állapította meg a Nébih a nagy téli élelmiszerlánc-ellenőrzési akciója során. Összesen 1800 ellenőrzést végeztek, kiszabtak több mint 12 millió forint bírságot, és kivontak a forgalomból bő félszáz tonna terméket.
Visszaelőzte Csányi Sándor Mészáros Lőrincet a Forbes-lista élén, de Gattyán Györgynek is jobban bejöttek az üzletei, mint a politikai szerepvállalás – derül ki a gazdasági magazin legfrissebb számából.
A Népszavának küldött válasz alapján úgy tűnik, még nem helyezték üzembe a rendszert.
Az is elképzelhető, hogy a gyárak nem fogják behozni Magyarországra az új gyógyszereiket, vagy leállítják a fejlesztéseket.
A társaság szerint a beruházás Motenegró digitalizációját erősíti.
Ha új perspektívából tekintünk a vállalkozásunkra, akkor eddig kiaknázatlan lehetőségek tárulnak elénk. Ezt ismerte fel az Imprimer digitális fine art nyomda: a cég online művészeti galériát hozott létre, ahol korlátozott számban juthatunk egyedi alkotásokhoz. Náluk egyszerre érvényesül a galériák exkluzivitása és a webshopok praktikuma. A tulajdonos, Kovács Szabolcs segítségével jártunk körül öt fontos szempontot, amelyek nekik segítettek a fejlesztésben, és amit az Ön vállalkozása sem hagyhat figyelmen kívül!
A projektet és a fából készült mini szállásokat több nemzetközi díjjal jutalmazták már.
A belföldi vendégek jó része vidéken tölti a szilvesztert, míg a külföldiek Budapestre jönnek, összesen pedig többen utaznak valahová az év utolsó napjára, mint tavaly ilyenkor.
Az ukrán Forbes listája szerint még mindig az Azovsztal tulajdonosa a leggazdagabb ukrán.
Ezúttal rezsiköltséget mérséklő támogatásra pályázhatnak a turisztikai szolgáltatók.
Bár már 2014 márciusától idehaza is van lehetőség a bizalmi vagyonkezelésre, csak az utóbbi időben kezdett igazán felpörögni a családi vagyontervezés, a vagyonvédelem e fontos és hatékony eszköze. Érdemes tehát felidézni a legfontosabb tudnivalókat, jellemző példákon keresztül.
A gyógyszeriparra karácsony előtt terjesztette ki a különadót a kormány.
Bevásárlással, főzéssel, mosogatással órák mehetnek el, nem véletlen, hogy miközben egyre nagyobb divat az otthoni főzés, világszerte terjednek a receptdobozok, amelyekkel radikálisan csökkenthető ez az idő és persze a ma már inflációs kockázatnak számító élelmiszer-felesleg. Magyarországon még gyerekcipőben járnak az ilyesfajta kezdeményezések, a nyár végén alapított Hamm ezen változtatna.
A platform tulajdonosa elismerte, hogy sokat hibázik, de úgy véli, majd belejön.
Az olasz kávé legendáját a leghosszabb ideje, 140 éve a Caffe Vergnano élteti. A piemonti cég születésnapján mi is ott lehettünk egy Torinó melletti faluban, mi is tanúi lehettünk annak, ahogy generációk adják át egymásnak a tudást, ami egy vállalkozás túléléséhez kell.
Az itáliai betlehemőrület akkora, hogy van hely, ahol a jászol mellé állítható Donald Trumpot és Lady Gagát is vásárolhatunk.
A háború bezavart a pezsgőgyártásba, de jól alakultak az eladások idén. Az év végi kereslet nyomán egyes pezsgők elfogyhatnak a polcokról, figyelmeztet a Törley-vezér.
Szombat reggeltől nincs földgázkereskedelmi működési engedélye az ISD Power Kft.-nek, amely a a Dunaferr gyárainak szállított energiát.
Elkezdte kifizetni a kis benzinkutak árstopos támogatásának utolsó részét a kormányzat.