Feléled Belgrád 15 éve bezárt múzeuma, több ezer műkincset tárnak a közönség elé
Olyan rossz állapotban volt a belgrádi Nemzeti Múzeum épülete, hogy 2003-ban bezárták. Utána is pusztult még, mert a felújítása csak később indulhatott el. Kívül-belül rekonstruálták, korszerűsítették, és csütörtökön újra megnyitják.