szerző:
hvg.hu
Tetszett a cikk?

A Blikk információi szerint közel került egymáshoz a Budapesti Operettszínház két sztárja, Kerényi Miklós Máté és Muri Enikő. Kerényi Miklós Máté azt mondta: "jelenleg barátok vagyunk".

Kerényi Miklós Máté egy hete jelentette be: véget ért másfél évig tartó kapcsolata a balerina Felméry Lilivel. A Blikk megbízható, a párhoz közeli informátoroktól megtudta: Máté és Muri Enikő többet érez egymás iránt, mint barátságot.

"Nagyon jóban vannak! Talán ez még nem szerelem, de sokkal több, mint két kolléga kapcsolata, szinte már egy párként élnek. Kerényi csaknem mindennap ott alszik Enikőnél, együtt fekszenek, együtt ébrednek, nagy közöttük az összhang. Bár figyelnek arra, hogy ne jelenjenek meg együtt semmilyen nyilvános eseményen, azért egyszer-kétszer ellátogatnak belvárosi szórakozóhelyekre" – mondta a forrás.

A Blikk információi szerint a munka hozta össze Enikőt és Mátét. Mindketten az Operett sikerdarabjának, a Ghostnak a főszereplői; Enikő Molly Jensent formálja meg, míg társa a színpadi szerelmét, Sam Wheatet.

A Blikk megkérdezte az érintetteket. Muri Enikő nem kívánt nyilatkozni, Kerényi Miklós Máté azt mondta: "jelenleg barátok vagyunk, ami nagy öröm számomra, hiszen Enikővel a Ghost próbaidőszaka alatt rengeteg időt töltöttünk együtt".

"Természetes volt számunkra, hogy ha valamelyikünk nehéz helyzetbe kerül, az számíthat a másik támogatására, s ez nálunk jelenti a kocsit, lakást, jó szót egyaránt. Bár nem beszélek róla, annyit azért elmondhatok, hogy egy nagyon fájdalmas időszaka van most az életemnek, amelyben szükségem van a barátaim támogatására, és szerencsés vagyok, hogy olyanok, mint például Enikő" – mondta Kerényi Miklós Máté.

Tüntet a francia szélsőjobb, Le Pen szerint „Franciaország léte a tét”

Tüntet a francia szélsőjobb, Le Pen szerint „Franciaország léte a tét”

Nagyobb tempó mellett is filmet nézhetnek vagy olvashatnak a Mercedes sofőrök

Nagyobb tempó mellett is filmet nézhetnek vagy olvashatnak a Mercedes sofőrök

Ferenc pápa először lépett hívei elé, mióta kiengedték a kórházból

Ferenc pápa először lépett hívei elé, mióta kiengedték a kórházból

Óránként 10 csőtörés történik az országban, és még mindig évszázadokat kell várnunk a víziközmű-hálózat felújítására

Óránként 10 csőtörés történik az országban, és még mindig évszázadokat kell várnunk a víziközmű-hálózat felújítására