szerző:
hvg.hu
Tetszett a cikk?

Détár Enikő, aki hetek óta Makrancos Katát játssza a RaM Colosseum színpadán, azt mondja, jól van, és hihetetlen fogyása csak annak köszönhető, hogy sokat edz.

A 49 éves Détár Enikő, akit férje, Rékasi Károly közel harminc év házasság után nemrég elhagyott egy másik színésznőért, Pikali Gerdáért, most Makrancos Katát játssza a RaM Colosseumban. A színésznő a Blikknek elmondta, Makrancos Kata szerepére személyes élményeiből és tapasztalataiból merített ihletet.

Détár Enikő, aki kizárólag szakmai kérdésekre volt hajlandó válaszolni, a lapnak azt mondta, sokban hasonlít a darabban játszott szerepére, bár ő "egy fegyelmezett makrancos, akiben minden megvan, ami Katában. Hiszen amikor szerződsz valahova, amikor a titkársággal és a rendezővel egyeztetsz, addig azt várja ez a szakma, hogy olyan fegyelmezett legyél, mint egy mérlegképes könyvelő. A színpadon azonban szélsőségesnek kell lenni" – magyarázta a színésznő.

Détár Enikő kapcsán az utóbbi időben arról is sokat cikkeztek, hogy jelentősen lefogyott, a színésznő azonban azt mondta, ez csak azért van, mert foglalkozik a testével. "Nyáron is olyan darabban játszottam, amelyben sok volt a tánc, ebben a darabban is. Szálkásítok, használok méregtelenítőt, szedek vitaminokat, és amikor van időm, akkor zenével a fülemben végigcsinálok egy programot, így edzem a testem. Ez tiszta izom" – jelentette ki Détár.

A színésznő hozzátette: "Jól vagyok, jól érzem magam a bőrömben. Higgyék el, tényleg jól vagyok".

Azzal kapcsolatban, hogy váratlanul lemondta a József Attila Színházban az összes szerepét, a színésznő nem volt hajlandó nyilatkozni.

Globális fánkozóban, csirkézőben és tacózóban sem ehetünk itthon, de Obama kedvenc gyorsétterme már közeledik

Globális fánkozóban, csirkézőben és tacózóban sem ehetünk itthon, de Obama kedvenc gyorsétterme már közeledik

A zsíros has veszélyesebb lehet, mint gondolná

A zsíros has veszélyesebb lehet, mint gondolná

Gondolkozz velünk: Tavaszi böngésző – Szexi a matek 20.

Gondolkozz velünk: Tavaszi böngésző – Szexi a matek 20.

Hazavágnák: lejáratás után törvényekkel takarítanák el a Tiszát?

Hazavágnák: lejáratás után törvényekkel takarítanák el a Tiszát?