A 48. percben óriásit hibázott az ukrán védelem, Rooney kihasználta - ezzel a góllal nyert Anglia. Hét ponttal az angolok a csoportelsők.

Anglia-Ukrajna,Donyeck
vezeti:Kassai Viktor

ANGLIA: Hart – G. Johnson, Terry, Lescott, A. Cole – Milner, Gerrard, Parker, A. Young – Rooney – Welbeck
Szövetségi kapitány: Roy Hodgson

UKRAJNA: Pjatov – Huszev, Hacseridi, Rakickij, Szelin – Timoscsuk – Jarmolenko, Harmas, Konopljanka – Milevszkij, Devics

Szövetségi kapitány: Oleh Blohin

1 2 3 4
Sorrend megfordítása

90. perc

Itt a vége, Anglia gyötrelmes meccsen jutott tovább. Sőt, ha az ukrán gólt megadja Kassai, akkor egész más este is lehetett volna ebből.

1 - 0

©

90. perc

Jarmolenko csavar el egy lövést Hart kapuja mellé.

87. perc

Blohin mester a meg nem adott gól óta dühöng az ukrán kispad környékén. A norvég "cserebírót" már szétüvöltötte, a meccs végén nyilván megtalálja Kassait és segítőit is. A meccs csendes, kicsit rugdalóznak most a játékosok.

Rooney hagyja el a pályát, O. Chamerlain játszik tovább a helyén.

82. perc

Welbeck - Carrol csere.

78. perc

csere. Garmash helyett Nazarenko a pályán.

Cole besárgul, időhúzásért kapta.

©

75. perc

Szöglet után Rooney fejel, Pjatov véd nagyot.

74. perc

Konopljanka hatalmas lövést ereszt meg a bal oldalról, húsz méterről. Hart meg sem tudja fogni elsőre, "cunder" volt a lövésben, óriási helyzet volt.

70. perc

Pljatov két bravúrt mutat be, először elpiszkál egy beadást Rooney beültetett haja fölül, majd Cole lövését védi ugyanazzal a lendülettel.

Csere, Milner hagyja el a pályát, Walcott a helyén, illetve jön Sevcsenko is, Devic meg lekocog.

©

65. perc

Érthetetlen, hogy egy tiszta gólt hogy nem lát meg egy gólbíró. Látta, hogy helyzet lesz, egy méterre állt a kaputól, és mégsem. Botrányos hiba, a továbbjutás kérdésébe is "belelóg". Videobírót követelek a hvg.hu nevében!

64. perc

Óriási ukrán helyzet marad ki. Devic megcsinálja a nehezét a tizenhatoson belül, és be is lövi a kapuba a labdát. Beleér Hart, de a labda a gólvonal mögé kerül. Bíróink - Kassai nem volt vonalban ugyan - óriásit hibáztak. Óriási hiba, az ukrán csapat kárára.