Az első félidő hajrájában három gólt lőttek az Ágyúsok, s ezzel el is döntötték a Liverpool elleni londoni rangadót az angol labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában.

Előbb a 37. percben a spanyol Hector Bellerín volt eredményes egy remek egyéni akció végén, majd három perccel később a németek világbajnoka, Mesut Özil talált be szabadrúgásból. Közvetlenül a szünet előtt a chilei Alexis Sánchez növelte a házigazdák előnyét egy 18 méterről lőtt bombagóllal, s ezzel el is dőlt a három pont sorsa. Az utolsó percekre Emre Can kiállítása miatt megfogyatkozó Vörösök erejéből csak a szépítésre futotta: a 76. percben Jordan Henderson talált be 11-esből, a francia Olivier Giroud azonban a 91. percben még válaszolt erre, így 4-1 lett a vége.

Az Ágyúsok február 7-én szenvedtek legutóbb vereséget a Premier League-ben, azóta minden bajnokijukat megnyerték. A mostani sikerrel feljöttek a második helyre a tabellán, s ha a címvédő Manchester City hétfőn pontot veszít a Crystal Palace otthonában, meg is őrzik ezt a pozíciót.

Sokan csalást kiáltottak, miután az 5, 6, 7, 8, 9 és 10-es számokat húzták a dél-afrikai lottón

Orvosi Kamara: A rendeletek nincsenek teljes összhangban az egészségügyi törvénnyel