Fordulat az izraeli–iráni háborúban: Moszkva kétszeresen is elszámította magát
Oroszország sorra veszíti el szövetségeseit: Szíriából egyre inkább kiszorulnak, s az Irán elleni izraeli–amerikai fellépés is kényelmetlen helyzetbe hozza Moszkvát.
A cseh Viktoria Plzen lesz a magyar bajnok ellenfele.
17. helyen jutott tovább az Európa-liga alapszakaszából a Ferencváros labdarúgócsapata, miután a zöld-fehérek az utolsó fordulóban 4–3-ra legyőzték a holland AZ Alkmaar csapatát hazai pályán. Azt már a mérkőzés után közvetlenül tudni lehetett, hogy a magyar bajnokra a 15. helyen záró AS Roma vagy a 16. Viktoria Plzen várhat majd a play-offban, de nagyon nem volt mindegy, hogy melyik együttest húzzák ki a Fradi mellé. Az Alkmaar elleni meccs után a közmédiának több Ferencváros-játékos is úgy nyilatkozott, örülnének, ha a Romát kapnák meg, mert az igazi kihívást jelentene számukra.
Erre nem is kellett sokat várni, ugyanis miután kihúzták a nem kiemelt csapatok nevét, elsőként a Viktoria Plzen feliratú cetli került elő, így a magyar bajnok Csehországba utazik majd. A Sallai Roland fémjelezte Galatasaray az AZ Alkmaart kapta, a belga Union SG az Ajaxot, a Fradit 5–0-ra kiütő PAOK a Steaua Bukarestet, a Twente a Bodö/Glimtet, a Fenerbahce az Anderlechtet, a Midtjylland pedig a Real Sociedadot. A rájátszás legnagyobb rangadója vélhetően a Porto–AS Roma-párosítás lesz.
A legjobb 16 közé jutásért sorra kerülő párharc első mérkőzését február 13-án rendezik a Groupama Arénában, a visszavágót pedig egy héttel később Plzenben. Ha a Ferencváros továbbjut, akkor az Athletic Bilbaóval vagy a Lazióval játszik a nyolcaddöntőben március 6-án és 13-án. A negyeddöntő találkozóira április 10-én és 17-én, az elődöntős meccsekre pedig május 1-jén és 8-án kerül sor.
Sorsoltak a Bajnokok Ligájában is, arról itt olvashat bővebben.
Oroszország sorra veszíti el szövetségeseit: Szíriából egyre inkább kiszorulnak, s az Irán elleni izraeli–amerikai fellépés is kényelmetlen helyzetbe hozza Moszkvát.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Lopást kizáró rendszert nem lehet alkotni, de mi a helyzet a hazudozással? Vélemény.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Új idegenrendészeti eljárás indul.
Orbán korábban azt mondta, ez tüdőn lőné a gazdaságot.
Fizikai és mentális megterhelésre figyelmeztetnek.
Korábban feljelentést is tettek.