Iszapbirkózás lett Trump vámháborújából
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
30 kép másodpercenként. Ennyi már biztos elég ahhoz, hogy minden fotózás után a legjobban elkapott pillanatot tudjuk elmenteni androidos telefonunkra.
Hiába van kéznél mobilunk a legérdekesebb pillanatokban is, nem biztos, hogy pont azt az egyet sikerül megörökítenünk, amely a legjobb. Ha viszont az androidra ingyen letölthető Fast Busrt Camera alkalmazást használjuk, nem lesz ilyen problémánk: akár 30 fotót is képes rögzíteni másodpercenként, így könnyedén kiválasztható a galériából a legjobb pillanat.
Ehhez csak sorozatkép módba kell állítanunk, és már kattinthatunk is a felvétel gombra. Változó, hogy mennyi képet készít az app másodpercenként, de 5-10 fotót a legalacsonyabb kategóriás mobilokkal is, a felső határ pedig a 30. Ezen felül van még egy remek funkciója a többi kamera alkalmazáshoz képest: a sorozatkép móddal készített fotókból GIF-et is tud csinálni, ehhez csak meg kell adnunk, hogy hán fotót használjon fel, milyen minőségű és mérető legyen a GIF, valamint maximum hány másodperces.
Ha ez érdekes volt, hasonlókért lájkolja a hvg.hu Tech rovatának facebookos oldalát.
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Már a Szijjártó-libling akkugyáraknak sem jut az egyedi állami támogatásokból. Az Állami Számvevőszék súlyos kritikákat fogalmazott meg e rendszerrel szemben, mert nem szolgálja a gazdaság érdekeit.
A világ legnagyobb húsipari cége, a brazil JBS a New York-i tőzsdére lépett, hogy finanszírozza a további növekedését. A zilált múltú vállalatot rendre megtalálják környezetvédők, politikusok és piacfelügyeletek.
Egészen hihetetlennek tűnő hírek, melyekről kiderült, hogy igazak. Hihető átverések. Mindkét fajtából jutott bőven az elmúlt hetekben a közösségi oldalakra.
Néhány szón, gesztuson múlt 1990-ben, hogy nem borította el Erdélyt az erőszak.