Mona Lisával éjszakázhatott egy szerencsés pár
A brit Daniela és Ádám az Airbnb versenyén vett részt és nyerte el, hogy a Louvre-ban tölthet egy teljes éjszakát.
A brit Daniela és Ádám az Airbnb versenyén vett részt és nyerte el, hogy a Louvre-ban tölthet egy teljes éjszakát.
A helyi Kereskedelmi és Vendéglátó Szakgimnázium egyik osztálya diákjainak nem mindennapi levél lapul a ballagási emlékei között.
Nem nagyon érdekelte az állatot a divatbemutató.
A Nemzeti Népegészségügyi Központnak küldött minták egy részében határérték feletti ólomkoncentrációt mutattak ki.
Az óceánok élővilágának megőrzéséért harcoló Sea Shepherd pert indított az intézmény ellen.
A Red Bull holland versenyzője megint Budapestre látogatott egy kis városi autózásra. A Nagy Futam előtt beszélgettünk vele.
A 10 éves lány két éve könyörgött a szüleinek, hogy vigyék el Michigan állam egyik élményfürdőjébe, ahol van egy 83 méteres vízicsúszda.
Egy madzag és egy szűrő segítségével emelték ki a bajba jutott állatokat.
Korábban soha nem látott mértékben dübörög a világ idegenforgalma, miközben az is egyre világosabbá válik, hogy a turizmust kordában kell tartani a környezetkímélés és a fenntartható fejlődés jegyében. Erre ma már sok helyen látunk példákat, és bár egy részük inkább tüneti kezelésnek tűnik, azért jó az irány. Szóval van mit követni.
Május 1. nem csak a munka és az uniós tagságunk ünnepe, hanem mérföldkő a magyar televíziózásban is.
Brüsszel – és benne Navracsics Tibor uniós biztos – szavazásra és közéleti aktivitásra próbálja bírni a fiatalokat. Megnéztük, milyen hatásfokkal.
A webkamerák pedig rögzítették is az eseményt.
A Netflix még nem reagált a hírekre.
Az új vizsgálati módszert brit kutatók fejlesztették ki, akár a kenettesztet is kiválthatja.
A produkció címét, a megjelenés dátumát és azt, hogy milyen formában készül el a történet, még nem hozták nyilvánosságra.