Bezárul a kiskapu a Wise, Revolut előtt is – drágul a vállalkozói bankolás?
A tranzakciós illeték kiterjesztése jelentősen átalakíthatja a Revolut és más neobankok vállalati díjstruktúráját.
Borbély László András, az Államadósság Kezelő Központ vezérigazgató-helyettese cáfolta pénteken a Gazdasági Rádióban azokat a lapértesüléseket, amelyek szerint a kormány azeri kötvényekkel próbálna 3 milliárd eurót bevonni, hogy ezzel mérsékelje az ország IMF-függőségét.
A csütörtökön megjelent Figyelő írt arról, hogy Azerbajdzsán 2-3 milliárd euró értékű magyar államkötvényt vásárolna, török közvetítéssel. A lap információi szerint a kormány kötvényeladással próbálkozott Szaúd-Arábiában és az Emírségekben is, de sikertelenül. A befektetőkkel való tárgyalásokon szóba került egy IMF/EU-megállapodás előtti kötvénykibocsátás is - olvasható a Figyelőben.
Borbély László András a Gazdasági Rádióban azt mondta: "az ÁKK - mint azt már két hete közzétette - nem tervez nyilvános kötvénykibocsátást külföldi devizában az IMF-megállapodás lezárásáig".
Mindenki arra számít, hogy a megállapodás után a hozamok lejjebb mennek, tehát olcsóbbá válik a finanszírozás - közölte a vezérigazgató-helyettes.
A tranzakciós illeték kiterjesztése jelentősen átalakíthatja a Revolut és más neobankok vállalati díjstruktúráját.
Számos adómentesen vagy kedvezményesen biztosítható juttatási forma közül lehet választani.
Jelentős ingatlanár- és bérletidíj-emelkedés a kkv-k körében népszerű lakásirodák és B-kategóriás irodaházak piacán is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.