Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
A bútorok, informatikai eszközök és az albérletek kerülnek sokba.
Évek óta kiemelkedő hónapnak számít az augusztus a fogyasztási hitelek és a személyi kölcsönök piacán a Magyar Nemzeti Bank adatai szerint, ilyenkor mindig egy-két milliárd forinttal több a kihelyezés, mint az év többi hónapjában. A Napi.hu által megkérdezett bankok szerint ennek egyik oka az iskolakezdés, ami még úgy is drága tud lenni, hogy a tankönyveket ingyen kapják a diákok.
Persze nem kizárólag a szeptemberi tanévkezdés miatt lehet szükség ilyenkor pluszpénzre. Egyes családok a nyaralással kiürített családi kassza feltöltéséhez veszik igénybe a kölcsönöket, de sok ilyenkor az esküvő és a kisebb-nagyobb lakásfelújítás.
Az igénylők ritkán adják alább egymillió forintnál, a legtöbb pénzintézetnél valamivel e lélektaninak mondható határ felett van az átlag. A bankok jellemzően akciókkal is készülnek a szeptember előtti rohamra.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Humorbonbont reggelizett a Fidesz frakcióvezetője.