1,5 milliárd forintot csoportosított át a kormány – derül ki a Magyar Közlönyben megjelent határozatból. A pénzt a Magyar Posta kapja „az állam részére nyújtott egyes szolgáltatások ellentételezésére”.
A kormány előszeretettel levelez a lakossággal. Nemzeti konzultáció ugyan 2017 óta nem volt (amikor Brüsszelt kellett megállítani), de 2019-ben azért minden postaládába eljutott az információ, hogy „Brüsszel beismerő vallomást tett”.
2019-ben minden nyugdíjas 9 ezer forint értékben kapott „rezsiutalványt” – a jó hírt személyesen Orbán Viktor jelentette be minden egyes nyugdíjasnak, levélben.