Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
30 éven keresztül az Unilevernél dolgozott Leena Nair, aki a Chanel egyik tulajdonosát váltja a francia luxusház élén.
Az indiai származású Leena Nair lett a francia luxusház, a Chanel új vezérigazgatója – számolt be a hírről a Business of Fashion.
Korábban az Unilevernél dolgozott 30 évig: Nair nem csak az első nő, de a legfiatalabb, és az első ázsiai származású is, aki betöltötte a cégnél az emberi erőforrásért felelős globális vezetői pozícióját. Itt több mint 100 országban 150 ezer emberért felelt.
Leena Nair Alain Wertheimert váltja januárban a több, mint 100 éves Chanel-háznál, amit még Coco Chanel alapított.
Nyitókép forrása: Facebook/Leena Nair
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Milyen jogi megfelelési követelményekre kell figyelnie a vállalkozásoknak, ha MI-alapú eszközöket használnak a munkaügyi területeken?
Az egykor zűrös életű rocklegenda alig két hete adta le minden idők második legtöbb bevételt termelő jótékonysági koncertjét. Számos egészségügyi problémája volt, Parkinson-kórban is szenvedett.
Az amerikai elnöknek Jeffrey Epsteinnel kapcsolatban olyan összeesküvés-elmélet ellen kell védekeznie, amilyenekhez korábban ő szoktatta a most dühös táborát.
Lélegzetelállító alpesi tájaktól a Harry Potterből ismerős viaduktig az öreg kontinens tele van szebbnél szebb vasútvonalakkal, melyeknek nagy részén ráadásul külön felár nélkül vonatozhatunk.