Kigyulladt és sűrű fekete füsttel ég a Penny veszprémi logisztikai központjának épülete – a Veol. A Katasztrófavédelem közlése szerint a Sepsziszentgyörgy utcában található épületnek a tetőszerkezete kapott lángra.
A veszprémi, a pétfürdői és a balatonfűzfői hivatásos tűzoltók is a helyszínen vannak és egy vízsugárral körülhatárolták a lángokat.
Az oltást a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja. Egyelőre nem tudni, hogy mi okozta a tüzet.
Nyitóképünk illusztráció, forrás: MTI / Váli Miklós