Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Tizenhat nyugati és nyolc orosz állampolgár szabadult az utóbbi évtizedek legjelentősebb fogolycseréje során. A mostani, hét országot érintő „hadművelet” a hidegháborús példák hangulatát idézte.
A török közvetítéssel végrehajtott speciális diplomáciai akció nyugtalanságot keltett Kijevben, ahol attól tartanak, Moszkva és Washington az Ukrajnát érintő kérdésekben is egyezségre juthat.
Orbán Viktor elvarázstalanodásáról, hibás jóslatairól, a túltolt LMBTQ-kultúráról, a bevándorlók integrációjának kudarcáról és a magyar társadalom kijózanodásáról beszélgettünk Szent-Iványi Istvánnal.
Napi rendszerességgel küld majd egymásnak híreket az azeri és a magyar közmédia. Az itt élő örmény kisebbség aggódik, hogy a hírcsere milyen képet mutat majd a hazájukból elüldözött emberekről.
A nemrég lezajlott diplomácia művelet során kiszabadult Vlagyimir Kara-Murza és Ilja Jasin szerint az oroszok közt sok ellensége van a háborúnak. Globális viszály helyszíne az olimpia az olasz Külügyi Intézet igazgatója szerint. Képes lenne-e Kamala Harris megvédeni Amerikát, találgatja a Wall Street Journal. A Die Welt szerint a kurszki betöréssel Ukrajna fordított azon a narratíván, hogy vesztésre áll a háborúban. Válogatásunk a világlapok cikkeiből.
Létezik egy közel-keleti paradoxon, amely könnyen vezethet a mostaninál is súlyosabb regionális konfliktushoz, írja a lap, és hozzáteszi, az erőszak híveit nehéz megfékezni.
A balesetben elhunyt francia kutató családja több mint 50 millió dolláros pert indított, azt állítva, hogy a hajó legénysége „rémületet és lelki gyötrelmet” élt át a katasztrófa előtt. A tengeralattjáró üzemeltetőjét súlyos gondatlansággal vádolják, írja a CNN.
A brit szélsőjobb a southporti késelésben meggyilkolt három kislány halálára reagált erőszakos akciókkal. Keir Starmer munkáspárti kormányfő kemény fellépést ígért, de a brit igazságszolgáltatás gyengesége igencsak megnehezíti az érintettek megbüntetését.