Magyar patrióták találták ki a homoszexualitást
Érthetetlennek tűnhet, hogy a szexuális kisebbségek negatív megkülönböztetése zajlik ma Magyarországon, miközben a magyarok nem keveset tettek hozzá a homoszexualitás kultúrtörténetéhez.
Négy autóműhely rész lángolt szerdán hajnalban Gyöngyösön.
Kigyulladt Gyöngyösön egy háromszáz négyzetméteres terület négy műhelyrésze a Szurdokpart utcában – közölte a katasztrófavédelem. A tűz miatt tizenhat gépkocsi kapott lángra.
A helyszínre nagy erőkkel vonultak ki a gyöngyösi, a hatvani és a jászberényi hivatásos tűzoltók, akik a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett, több oldalról támadva hat vízsugárral oltják a lángokat.
Az egységek több gázpalackot kihoztak a műhelyekből, azokat visszahűtik.
Érthetetlennek tűnhet, hogy a szexuális kisebbségek negatív megkülönböztetése zajlik ma Magyarországon, miközben a magyarok nem keveset tettek hozzá a homoszexualitás kultúrtörténetéhez.
A szombati Pride felvonulásról tart nemzetközi sajtótájékoztatót Karácsony Gergely főpolgármester és Hadja Lahbib, esélyegyenlőségért felelős uniós biztos. Kövesse az eseményt a hvg.hu-n.
A Tisza Párt elnöke arra kérte a magyar rendőröket, hogy a szombati Pride-on a magyar embereket védjék meg.
Az Európai Bizottság a szervezés egyes elemei miatt eljárást indíthat.
Nehéz-Posony Kata, a HVG ügyvédje minden kérdésre válaszol.
Kozma Ákost már két jogerős ítéletben kötelezték, hogy tárja fel, jogszerűen utasította-e el egy hatóság egy 5 éves gyermek ellátását. Mindhiába.
Egy Facebook-csoportba töltötték fel a felvételt.