Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Megkötötték a szerződést, több tízmillió forintból próbálják az 50 legolvasottabb portál közé hozni a Ridikült.
Közel 60 millió forintot fizet ki az MTVA a Ridikül portáljának tartalomszolgáltatásáért – derül ki a friss Közbeszerzési Értesítőből. A pályázaton a 42 Digitális Kommunikációs Ügynökség Kft. nyert.
Az 59,4 millió forintért az MTVA azt kérte, hogy készüljön a 30-40 éves korosztályt célzó női online magazin, amely „pozitív életszemléletű, az életet, a családot, az emberi kapcsolatokat, az egészséget és a női szépséget (test és lélek szépségét) értékként kezelő felület” lenne. Mindezt úgy kell elérni, hogy könnyed hangvételű, az olvasót barátnőként kezelő honlap készüljön.
A cél napi 50 ezer, havonta 700 ezer látogatót hozni, ami a Gemius adatai alapján a magyar online lappiacon nagyjából a Top50-be kerülést jelentené. A nyilvánosan elérhető májusi napi olvasottsági adatok alapján a 179. helyen áll a 700-nál is több portált tartalmazó Gemius-adatbázisban.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egy magyar bombaszakértő segítette az 1920-as években a japán elnyomás ellen harcoló koreai szabadságharcosokat – derül ki Csoma Mózes, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja, volt dél-koreai magyar nagykövet tanulmányából.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral.