Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Közel duplájára nő azoknak a vonalaknak a száma, ahol az online jegyvásárláshoz 20 százalékos kedvezményt kínál a MÁV.
Péntektől az eddigi 76 vonat mellett további 72, csúcsidőn kívül közlekedő járatra lesz érvényes az online megváltott menetjegyek 20 százalékos kedvezménye.
A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium és a MÁV azt közölte: a kedvezményt azok vehetik igénybe, akik Budapest és Szombathely, Zalaegerszeg, Tapolca, Nagykanizsa, Keszthely, Pécs, Eger, Sátoraljaújhely, Záhony, Lőkösháza, Szeged, vagy Győr között, illetve akik a Sopron/Szombathely-Nagykanizsa-Pécs vonalon tesznek meg legalább 100 kilométert, és az interneten vesznek jegyet.
A kedvezmények a GYSEV egyes szolgáltatásaira is érvényesek, de bérletvásárlásnál nem vehetők igénybe.
A közlemény szerint a kedvezményeket a tavaly decemberi bevezetés óta 1 milliónál is többen vették már igénybe és ezzel csaknem 160 millió forintot spóroltak. Az érintett peremidős vonatokra 62 ezer e-vonatjegyet vásároltak az utasok az utóbbi 4 hónapban, az e-vonatjegyek forgalma 56 százalékkal nőtt december óta az előző év azonos időszakához képest - írták.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Milyen jogi megfelelési követelményekre kell figyelnie a vállalkozásoknak, ha MI-alapú eszközöket használnak a munkaügyi területeken?
Hollandok tömegei vesztették el napok alatt életük minden megtakarítását, amikor 1637-ben összeomlott a tulipánpiac – az elrettentő példa évszázadok óta alapja a túltermelésről és a spekulációról megírt elméleteknek. Az egészben annyi a szépséghiba, hogy talán meg sem történt. Vagy legalábbis nem úgy, mint ahogy évszázadokon át hitték.
A választási vereségtől félve játssza ki Orbán Viktor az „ukrán kártyát”. Mi lehet a háttérben, mi jöhet még, és mi történt a szomszédokkal békét teremtő Orbánnal?
Öt újabb kastély sorsáról döntött Lázár János, négy került NER-közeli nagyvállalkozókhoz, egyet a szabolcsi megyei önkormányzatnak adott az Építési és Közlekedési Minisztérium.
Magyarország, Szlovákia és Románia sincs jó helyzetben.