szerző:
hvg.hu
Tetszett a cikk?

Már nagyon sokszor lehetett arról olvasni, hogy a Times és a Sunday Times bevezeti a fizetős modellt az online tartalomért. Nos, az idő elérkezett, fizetni kell - olvasható a Médiablogon.

A hvg.hu is többször hírt adott már a fizetős modell bevezetéséről, ami a Times és a Sunday Times oldalai esetében immáron valóság. A 24 órás napijegy 1 font, a heti díj 2, a mindkét lapra kiterjedő 30 napos kezdetleges díj szintén 1 font (körülbelül 344 forint). Sajátos a teljesen külön kezelt iPad-verzió továbbra is havi 9,99 fontba kerül - írja a médiablogger. A teljes bejegyzés elolvasásához látogasson el a Médiablogra.
hvg.hu Napi merítés

A Google is támogatja a fizetős webet?

Olaszországból szivárgott ki a hír, miszerint a Google központosított mikrofizetési megoldással kívánja támogatni az újságokat. A La Repubblica cikke szerint náluk tapogatóztak a keresőóriás illetékesei, érdekelné-e őket egy bevételmegosztási együttműködés - írja a Médiablog szerzője.

hvg.hu Napi merítés

Mivel fizetünk az internetes információkért?

A Médiablog bejegyzésében a blogger egy kutatás eredményeire hivatkozik, amely szerint az emberek nagyon kevés hányada képes egyszerre több dolgot csinálni. Mellesleg ha valaki egyszerre több dologgal foglalkozik, rettentően megterheli az agyát.

375 lóerővel debütált az első elektromos Jeep Compass

375 lóerővel debütált az első elektromos Jeep Compass

Hajtóvadászat indult egy magyar férfi ellen Ausztriában, akit volt barátnőjének megölésével  gyanúsítanak

Hajtóvadászat indult egy magyar férfi ellen Ausztriában, akit volt barátnőjének megölésével gyanúsítanak

Az Orbán-kormány éppen annyit hajlandó foglalkozni a bántalmazott nőkkel, amennyiből kommunikációs előnye származik

Az Orbán-kormány éppen annyit hajlandó foglalkozni a bántalmazott nőkkel, amennyiből kommunikációs előnye származik

Nagy változás jöhet az Apple-nél, és ehhez a hajlítható iPhone-nak is köze lehet

Nagy változás jöhet az Apple-nél, és ehhez a hajlítható iPhone-nak is köze lehet