Iszapbirkózás lett Trump vámháborújából
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
A kilencszeres világbajnok Valentino Rossi választás elé állította a Yamahát: a japánoknak el kell dönteniük, hogy őt vagy a spanyol Jorge Lorenzót indítják 2011-ben a gyorsaságimotoros-vb királykategóriájában, a MotoGP-ben.
"Vagy Lorenzo, vagy én" - fogalmazott le az olasz világsztár. "Lehetőségem van arra, hogy szerződést kössek a Ducatival, ami azért is fontos lenne, mert hazai gyártású gép. Minden attól függ, hogyan alakulnak a dolgok jövőre."
Az olasz motorsport elsőszámú kedvence az idei vb alatt meglehetősen rossz viszonyban volt ibériai csapattársával; a boxban fal választotta el őket egymástól, és sajtóértesülések szerint nem egyszer parázs vitába keveredtek. Rossi és Lorenzo egyelőre nem tudnak elválni egymástól, mert 2010-ben még mindkettejüket szerződés köti a Yamahához.
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Már a Szijjártó-libling akkugyáraknak sem jut az egyedi állami támogatásokból. Az Állami Számvevőszék súlyos kritikákat fogalmazott meg e rendszerrel szemben, mert nem szolgálja a gazdaság érdekeit.
A világ legnagyobb húsipari cége, a brazil JBS a New York-i tőzsdére lépett, hogy finanszírozza a további növekedését. A zilált múltú vállalatot rendre megtalálják környezetvédők, politikusok és piacfelügyeletek.
Egészen hihetetlennek tűnő hírek, melyekről kiderült, hogy igazak. Hihető átverések. Mindkét fajtából jutott bőven az elmúlt hetekben a közösségi oldalakra.
Néhány szón, gesztuson múlt 1990-ben, hogy nem borította el Erdélyt az erőszak.