A legújabb Android rendszer fut rajta, feleáron adják, mint a többi csúcstelefont – mi az?
Egyre többet tudunk a OnePlus hamarosan érkező csúcstelefonjáról, legutóbb például az derült ki, hogy lesz egy „rivális-riogató” jellemzője.
Egyre többet tudunk a OnePlus hamarosan érkező csúcstelefonjáról, legutóbb például az derült ki, hogy lesz egy „rivális-riogató” jellemzője.
Okostelefonnal is lehet segíteni az olvasástanulást, de semmi sem pótolja a szülői gondoskodást és az otthoni könyvtárat.
Ki ne vágyna egy barátra, aki pont olyan, mint amilyennek ő a legjobb barátját elképzeli – lehetőleg olyannak, mint saját maga? Manapság ez már lehetséges, és abban sincs semmi különös, hogy a mesterséges intelligencia segítségével egy okostelefon is elég efféle bensőséges kapcsolat megéléséhez. A gépesített barátság megjelenése mögött azonban egy igazi barátság különös története rejlik.
A YouTube mobilos verziójában már jó ideje van arra lehetőség, hogy a videókat minimalizálva tovább böngésszünk a videómegosztón, most pedig végre az asztali böngészős változat is megkapta ezt a lehetőséget.
Októberben a Spektrum a világ legmegkérdőjelezhetőbb tudósainak szánja a főszerepet, annak érdekében, hogy bebizonyítsa, a napi szinten felröppenő mókás és áltudományos megállapításokon túl a világ igenis sokat köszönhet nekik.
A WikiLeaks-alapító elégedetlen a körülményeivel, mert nem internetezhet.
Dobogó szívet és szuszogó tüdőt egyelőre nem várhatunk a szédületes gyorsasággal fejlődő bionyomtatástól, új terápiákat, csont- és porcpótlást és „egyszerűbb” szerveket azonban már igen. Pécsett ismerkedtünk a beláthatatlan távlatokat rejtő technológia jelenlegi állásával.
A szülőt nem pótolja, de jól kiegészíti az a mesetár, melyben magyar nyelvű, igényes videók találhatók.
2019. február 1-jétől lesz olyan mobil, ami után 11 ezer forintnak megfelelő dollárt kell fizetnie készülékenként a gyártónak a Google felé, ha azt akarja, hogy a Google szolgáltatásai, így a Google Play rajta legyen a mobilon.
Egymásnak eresztették az Apple idei csúcsmobilját, valamint a Huawei a napokban bemutatott Mate-szériájának legújabb darabját, hogy fény derüljön a két mobil kamerája közti különbségekre. Mutatjuk, mi sült ki a tesztekből.
A találó nevű ZeroVision 45 másodperc alatt nullára csökkenti a látótávolságot, a "füst" pedig 45 perc alatt nyomtalanul eltűnik.
Különleges CV-kből nincs hiány, de az, amit Robby Leonardi készített, valószínűleg a legjobb és legérdekesebb – és nem feltétlen a tartalma miatt.
Nem tekinthető biztató jelnek, ha tömeges elbocsátásokra kerül sor egy cégnél. Lehet, hogy az Essential Products háza táján is nagy a baj?
Csak alapvető dolgokra alkalmas, cserébe viszont egy bankkártyatokban is könnyen elfér a japán Kyocera miniatürizált telefonja.
Nem csak nagyok, hasonlóan nagy teljesítményre is képesek, és hát, ugyanennyire drágák is. A KLM nyomán íme néhány kevesek által ismert tény azokról a gépizmokról, melyek mindannyiunk alatt ott robognak, amikor repülünk.
A francia Societe Generale megoldása a Mastercardéhoz hasonló, ez is beépített ujjlenyomat-olvasóval rendelkezik, az adatokat viszont nem valamely bank, hanem maga a kártya tárolja.
Már Magyarországon is kapható az amerikai gyártó úszáselemzéshez is használható érintőkijelzős fitneszkarkötője. Amellyel jövőre akár már itthon is fizethetünk a kasszáknál.
Korlátlan telefonálást, sms-ezést és mobilnetezést is ígér egyik új tarifája előfizetőinek a Telenor. Egy olvasónk szerint a korlátlanság a netezés esetében nem igaz. Utánajártunk.
Miközben a nemzetközi diplomáciai nyomás az Egyesült Államokat is arra kényszeríti, hogy szankciókat vezessen be Szaúd-Arábia ellen az eltűnt (és valószínűleg meggyilkolt) újságíró, Dzsamál Hasogdzsi miatt, az USA komoly vesztese is lehet a konfliktusnak.
Az 1994-ben a kvantumszámítógépre megalkotott Shor-algoritmusról eddig csak sejteni lehetett, hogy sokkal gyorsabban végzi feladatát, mint egy hagyományos számítógép. Most viszont bebizonyítani is sikerült.