Most töltse le: ingyenes lett ez az izgalmas ügyességi játék
Gyorsan haladó golyót nehéz irányítani egy keszekusza hullámvasúton, de van egy trükkje, amit kihasználhatunk ebben a remek játékban.
hvg.hu
Az iPhone-os játékkedvelőknek jó hírünk van: ingyenes lett az Impossible Road, és nem tudni meddig, most kell lecsapni rá. Ez az egyik leggyorsabb, legizgalmasabb és legfurcsább ügyességi játék, nem véletlenül jelent már meg PlayStationre is. A Windows Phone-ra szintén ingyen, Androidra viszont csak 558 forint ellenében letölthető játék olyan, mint egy hullámvasút, amelyen komoly sebességgel elindul egy golyó, és a képernyő jobb és bal oldalát érintve lehet irányítani.
WONDERFUL LASERS
Most jön a két csavar. Egyrészt nincs korlát, tehát ha elhagyjuk az egészen furán kanyarodó pályát, akkor lezuhanunk. Másrészt viszont a zuhanás után sincs vége a játéknak, sőt, ki lehet használni azt: a golyó a levegőben is irányítható, ha pedig ügyesen manőverezünk, akkor visszatérhetünk a pályára.
Egy adott útszakasz megtétele után mindig pontot kapunk, de az addigi ellenőrző pontokat csak akkor számolja be a játék, ha átmegyünk rajtuk. Ez megtörténhet egy zuhanás után is, így fordulhat elő például, hogy 2 ellenőrző ponton megyünk át, de 8 pontot kapunk, hiszen 6 szakaszt átugrottunk.
Az irányított szabadesés persze nem tart sokáig, egyre halványul ugyanis a kép, ha pedig elfehéredik, akkor már nem tudunk visszatérni a pályára, és új játékot kell kezdeni.
Jehan Paumero húszas évei elején, bordeaux-i bölcsészként jött Magyarországra 2003-ban, miután elfogadta egy pécsi gimnázium állásajánlatát. Előtte csak a Sziget miatt járt itt, de megígérte magának, hogy még visszatér – egy helyett végül több mint húsz évet maradt. Hogyan látja egy köztünk élő francia a magyarokat? Miért érzi itt szabadabbnak magát, mint otthon, és mi az, ami miatt közelebb érzi magához a magyar társadalmat? Mit gondolnak a franciák Magyarországról, és mit válaszol, ha nekiszegezik a kérdést, hogy milyen diktatúrában élni?
A Coldplay-koncerten lebukó vezérigazgató története is mutatja, egyik pillanatról a másikra megváltozhat valakinek az élete a kéretlen nyilvánosság hatására. Milyen nagy lebukásokról tudunk még? Mit tehet az ember, ha lebénítja a jumbo screen, még akkor is, ha nem jár tilosban?
Tovább dagad az Epstein-botrány, újabb (korábbi) elnök érintettségéről ír a sajtó, miközben az amerikai igazságügyi hivatal felvette a kapcsolatot a börtönben ülő Ghislaine Maxwellel.
Arra is keresem a választ, hogy érezni-e a Fidesz zuhanását a híres erdélyi fesztiválon. Kiderült, hogy titokban két buli zajlik egymás mellett. Földes András elsőtusványozó riportja, kormányzati divat-összefoglalóval.